Skocz do zawartości

Komu "świnkę", komu?


Godlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy jest wersja koszerna?

 

Aj, Panie Leon! Co ma nie być?

 

Jeden malutki certyfikat? Ja wszystko dla Pana! Ja Pana mogie i certyfikat koszerności na ta świnia od sam Najważniejszy Rabin w Jerozolima przynieść!

Co ja mówię, od jaki Rabin - niech będzie moja strata, ja go pana z samym autografem Mojżeszowym przyniose, zanim Pan zdążysz Birkat Ha-Mazon powiedzieć!

 

Pan tylko musisz powiedzieć że Pan potrzebujesz, i Pan masz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nu, ale uważasz Pan - troszku będzie to kosztowało... Pan jesteś inteligentny mensch, i Pan rozumisz...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są !!! Mam wreszcie Wasze świnki.

 

Poniżej lista osób, które złożyły "zamówienie" i których świnki mam właśnie przed sobą. Tym, którzy dali mi adres, wyślę je jutro (po południu) pocztą. Resztę proszę o kontakt w sprawie odbioru.

Jeśli komuś pasuje, mogę też przekazać świnki komuś kto da je Wam na "Cynie". Mnie niestety tam nie będzie.

 

And the winners are: :)

 

Mały 5150

beben_wrc

adamusmax

Bilex

michal 75

Ywone

KrisKristoffers

Przemeq

huzar105

Blue76

Bergen

domestos666

Xavier

mc.li

 

I to by było na tyle...

 

Marcin12.79 - Twoje zamówienie dostałem wczoraj, świnki dostaniesz w następnej turze

 

Panowie:

SWRT555

gr1zly

nie czytacie PW, nie napisaliście mi jakie świnki chcecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z płatnością?

 

Możecie mi przelać na konto, możecie przy odbiorze, możecie kiedyś przy okazji... Tak jak pisałem wcześniej, nie mam zamiaru na tym zarabiać, chcę tylko zwrócić ojcu kasę za folię i postawić mu jakieś piwo za poświęcony czas. Bo wbrew pozorom to jednak trochę pracy zajmuje... Niby takie małe, a jednak trzeba się nachrzanić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z płatnością?

 

Możecie mi przelać na konto, możecie przy odbiorze, możecie kiedyś przy okazji... Tak jak pisałem wcześniej, nie mam zamiaru na tym zarabiać, chcę tylko zwrócić ojcu kasę za folię i postawić mu jakieś piwo za poświęcony czas. Bo wbrew pozorom to jednak trochę pracy zajmuje... Niby takie małe, a jednak trzeba się nachrzanić...

 

Godlik, napisz gdzie mogę odebrać świnie i w jakich godzinach. Bilex mówił mi, że tyrasz gdzieś w okolicy Królowej Marysieńki a ja tam chwilowo mieszkam. Wziąłbym swoje i Bilexa tak żeby były naklejone na swoim miejscu na sobotnią Słomkę :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Wrz 07, 2006 11:37 am ]

A jak z płatnością?

 

 

Ty kochanieńki będziesz musiał oddać jakieś narządy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tylko nie woreczek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik, napisz gdzie mogę odebrać świnie i w jakich godzinach. Bilex mówił mi, że tyrasz gdzieś w okolicy Królowej Marysieńki a ja tam chwilowo mieszkam. Wziąłbym swoje i Bilexa tak żeby były naklejone na swoim miejscu na sobotnią Słomkę :mrgreen:

 

Nie tyram, tylko mieszkam, i nie Królowej Marysieńki, ale Al.Wilanowskiej. Ale blisko było... ;)

 

Czyli musimy się spotkać dzisiaj, bo jutro wyjeżdżam... Ale na 20 jadę na spotkanie z adamusmaxem, Blue76 i innymi (szczegóły w wątku o warszawskich spotach). Więc może później? Albo wyslij mi swój numer i adres na PW. Będę wracał ze spotu do siebie do Wilanowa, to mogę podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z płatnością?

 

Możecie mi przelać na konto, możecie przy odbiorze, możecie kiedyś przy okazji... Tak jak pisałem wcześniej, nie mam zamiaru na tym zarabiać, chcę tylko zwrócić ojcu kasę za folię i postawić mu jakieś piwo za poświęcony czas. Bo wbrew pozorom to jednak trochę pracy zajmuje... Niby takie małe, a jednak trzeba się nachrzanić...

 

Godlik, napisz gdzie mogę odebrać świnie i w jakich godzinach. Bilex mówił mi, że tyrasz gdzieś w okolicy Królowej Marysieńki a ja tam chwilowo mieszkam. Wziąłbym swoje i Bilexa tak żeby były naklejone na swoim miejscu na sobotnią Słomkę :mrgreen:

 

 

Dzieki Godlik, dzięki Mały.

Jakby co to Mały płaci :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...