Jump to content

sjs - 3 stopien

countdown
 Share

Recommended Posts

Slalom B - rozgrzewka, przypomnienie zagadnień kursów I i II st;

Technika hamowania z redukcją biegów;

Hamowanie lewą nogą na prostej;

Dociążenie osi przedniej przez hamowanie lewą nogą podczas jazdy po łuku;

Wprowadzenie auta w poślizg, utrzymanie poślizgu;

Użycie hamulca ręcznego;

Dynamiczna jazd po torze z pomiarem czasu.

to jest program 3-ego stopnia sjs

czy byl ktos z forumowiczow na tym?

jakie wrazenia i opinie? czy godne polecenia?

moze tak jak w zeszlym roku uda sie zorganizowac sjs forumowy, lecz tym razem 3-ego stopnia?

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tez bym chętnie reflektował ale tylko sobota lub niedziela

Ile to trwa i kosztuje?

Trwa podobno tydzień, jest za friko i nawet leja do baku :mrgreen:

ja o kazdej porze sie pisze.a ze kupilem w sipie auto i ty przemku tez to z tego co wiem mamy za free

:!: :mrgreen:

Chyba nie za bardzo I i II stopien ale trzeci już chyba nie koszt ok 1200zł :cry:

ja o kazdej porze sie pisze.a ze kupilem w sipie auto i ty przemku tez to z tego co wiem mamy za free

:!: :mrgreen:

Chyba nie za bardzo I i II stopien ale trzeci już chyba nie koszt ok 1200zł :cry:

drogo bardzo.w takim razie wole wydac na 12 jazd u wrobla. taka kasa

,to przegiecie jest. :shock: :shock: :shock:

tak wrobel bierze 100 pln za godzine jazdy wraz z wynajeciem toru.drogo czy tanio ze sie tak dziwisz,

turski bierze 250 pln za godzine i to samo lotnisko

tak wrobel bierze 100 pln za godzine jazdy wraz z wynajeciem toru.drogo czy tanio ze sie tak dziwisz,

turski bierze 250 pln za godzine i to samo lotnisko

a Owoc666, bierze trzy stówki, ale masz" bez" :mrgreen::mrgreen:

aaaaaaa to inna bajka bo jak masz jeżdzic 6h ( powiedzmy tyle co na SJS ) to już nie jest tak różowo

He he - właśnie dlatego nie pojechałem nawet na ten darmowy SJS dla nowych posiadaczy. Policz paliwo na sam dojazd do Kielc i jazdę na miejscu (paliwa na torze nie liczę, bo u Wroobla też je spalasz), hotel, żarcie - wyjdzie lekką ręką 800 PLN. Za to u Wroobla masz 8 bitych godzin jazdy. I to nie w formie dawki uderzeniowej, wszystko na raz, a w dogodnym dla Ciebie czasie i z odstępami, jakie sam ustalasz, żeby "przetrawić" wrooblowe nauki. A jeszcze dodaj do tego, że na SJS musisz poświęcić cały weekend...

W tym kontekście III stopień to już kompletna kicha: wciąż pozostaje te 800 PLN kosztów stałych, a do tego dochodzi 1200 za sam kurs...

Nie myślcie, że chcę tu robić SJS-owi antyreklamę, bo chyba nie robię. A to dlatego, że primo: nie każdy lubi Wroobla, secundo: tylko część Forumowiczów jest z Warszawy i okolic, a tylko dla nich przedstawione powyżej wyliczenia się sprawdzają.

hehe no to ja po zakupie 3 kolejnych subar jeszcze na sjs nie bylem proszony :? :shock:

Tam coś nie działa, a poza tym forester się do SJS "nie liczy" (darmowy sjs jest dla kupujących WRXy i STI). Jak chcesz, mogę dać Ci namiar na p. Mirka z SJS, który koordynuje temat.

W tym kontekście III stopień to już kompletna kicha: wciąż pozostaje te 800 PLN kosztów stałych, a do tego dochodzi 1200 za sam kurs...

a za 2000 pln to już można u Wroobla całą zimę poszaleć :mrgreen:

Np. 4 godziny dziennie z rzędu przez 5 dni. Po takiej dawce do Kielc można byłoby pojechać na występy gościnne, jako gwiazda wieczoru :mrgreen:

Np. 4 godziny dziennie z rzędu przez 5 dni. Po takiej dawce do Kielc można byłoby pojechać na występy gościnne, jako gwiazda wieczoru :mrgreen:

no a nawet atrakcja wieczoru :)

He he - właśnie dlatego nie pojechałem nawet na ten darmowy SJS dla nowych posiadaczy. Policz paliwo na sam dojazd do Kielc i jazdę na miejscu (paliwa na torze nie liczę, bo u Wroobla też je spalasz), hotel, żarcie - wyjdzie lekką ręką 800 PLN. Za to u Wroobla masz 8 bitych godzin jazdy. I to nie w formie dawki uderzeniowej, wszystko na raz, a w dogodnym dla Ciebie czasie i z odstępami, jakie sam ustalasz, żeby "przetrawić" wrooblowe nauki. A jeszcze dodaj do tego, że na SJS musisz poświęcić cały weekend...

Nie myślcie, że chcę tu robić SJS-owi antyreklamę, bo chyba nie robię. A to dlatego, że primo: nie każdy lubi Wroobla, secundo: tylko część Forumowiczów jest z Warszawy i okolic, a tylko dla nich przedstawione powyżej wyliczenia się sprawdzają.

hehe no to ja po zakupie 3 kolejnych subar jeszcze na sjs nie bylem proszony :? :shock:

Tam coś nie działa, a poza tym forester się do SJS "nie liczy" (darmowy sjs jest dla kupujących WRXy i STI). Jak chcesz, mogę dać Ci namiar na p. Mirka z SJS, który koordynuje temat.

A taki niby kawior... :mrgreen:

Program szkolenia:

Godz. 09.45 Powitanie uczestników, rozpoczęcie szkolenia.

Godz. 10.00 Omówienie przygotowanych ćwiczeń, zachowania na torze, teoria

Godz. 10.30 Rozpoczęcie ćwiczeń praktycznych

1. Slalom B - rozgrzewka, przypomnienie zagadnień kursów I i II st;

2. Technika hamowania z redukcją biegów;

3. Hamowanie lewą nogą na prostej;

4. Dociążenie osi przedniej przez hamowanie lewą nogą podczas jazdy po łuku;

5. Wprowadzenie auta w poślizg, utrzymanie poślizgu;

6. Użycie hamulca ręcznego;

7. Dynamiczna jazd po torze z pomiarem czasu.

Godz. 15.00 Podsumowanie szkolenia

Godz. 15.30 Zakończenie

Cena kursu: od 800 zł