Skocz do zawartości

boos controler podpiecie


GiGuS

Rekomendowane odpowiedzi

Następnym razem załóż temat pt. "Manualna zmiana ciśnienia doładowania" i jako przykład podaj "Ręczny Boost Controler", może ktoś powie wtedy coś sensownego a nie tylko marudzenie... :P

 

Tutaj masz filmik, jak się instaluje ręczny boost controler w subarce:

 

Żeby nie było, znalazłem też coś w wersji elektronicznej:

ozdrówka :P

 

A tu w ogóle aftermarket solenoid, do wyższych ciśnień? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem na zime ja troche uspokoic bez remapowania ... a co myslisz ze nie warto ? regulowal bym to rozsadnie ...

Rozsądek to wskazuje na dokonanie remapu,bo może nie przetrzymać silnik zimy?! ;)

@@wojnakrzys to wyjaśnij jeszcze jakie zalety i wady tych rozwiązań.Bez marudzenia. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restryktor sobie wyjmij i bedziesz Pan miał 0,6 bara - raczej zdrowo nie będzie ale po co kupowac jakis badziew jak mozna za friko ? :-)

jezdzilem tak ze 3 miesiące bo kupilem kiedys GTka bez restryktora ( mądry mechanik silnik przekładał ) i nic sie z motorem nie stało, jedynie mial ze 60% mocy

 

w razie czego tu masz kradzione z forumfoto gdzie go znalezc ( siedzi w wężyku wskazanym na fotce ) wymacaj paluchami i powinien tam siedziec :-)

 

turbok.jpg

Edytowane przez zofx
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a dlaczego ma być niezdrowo? Przecież w mapie jest miejsce na full load i nawet 50% boostu, więc ECU sobie poradzi z dawkowaniem.

 

BTW. też uważam, że najlepszy regulator to własna stopa - sam mam SI drive i za cholerę nie mogę zrozumieć do czego mają służyć tryby I albo S - ot marketingowy bulls#it...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...