Jump to content

Legacy/Outback-wzywane do ASO akcja FHI Ltd.


lookita

Recommended Posts

Czy czytaliscie?

 

 

 

 

Akcja dla posiadaczy Subaru Legacy i Outback

 

 

Uprzejmie informujemy, że analiza wyników badań eksploatacyjnych samochodów Subaru, stale prowadzona przez ich producenta Fuji Heavy Industries Ltd., wykazała ryzyko wystąpienia przyspieszonego rozwoju korozji jednego z elementów układu hamulcowego w pewnej partii modeli Legacy/Outback, wyprodukowanych w latach 2004-2009 i eksploatowanych na drogach o intensywnym stopniu zasolenia w okresie zimowym.

 

Decyzja o ogłoszeniu kampanii naprawczej nastąpiła na podstawie analizy wyników stale prowadzonych badań eksploatacyjnych samochodów Subaru. Wyniki te wskazały na możliwość wystąpienia przyspieszonego rozwoju korozji łącznika tylnego przewodów hamulcowych w pojazdach eksploatowanych na drogach o intensywnym stopniu zasolenia w okresie zimowym.

 

W Polsce poprzez sieć autoryzowanych dealerów Subaru zostało sprzedanych 2611 samochodów podlegających tej kampanii.

 

Do wszystkich pierwszych właścicieli tych samochodów zostanie wysłana pocztą prośba o skontaktowanie się z najbliższym ASO Subaru i ustalenie dogodnego terminu wizyty, w celu dokonania kontroli i zabezpieczenia antykorozyjnego. Kontrola zostanie przeprowadzona zgodnie ze specjalnie opracowaną procedurą.

 

Mamy świadomość, że nasza korespondencja może nie dotrzeć do wszystkich obecnych użytkowników tych samochodów.

 

Ponadto w Polsce jest użytkowana spora ilość samochodów sprowadzonych z zagranicy, które także podlegają tej kampanii. Niestety nie dysponujemy danymi właścicieli takich pojazdów i nie będziemy mogli wysłać do nich korespondencji.

 

Jeżeli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy w waszym Subaru Legacy lub Outback należy przeprowadzić kontrolę, prosimy wpisać w poniższe pole numer nadwozia VIN.

 

Co zamierzaja ,,wybrancy ,, zrobic? Co o tym sadzicie?

Ja jade,umawiam termin i szczegoly w ASO Koper.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,wiem,ze od kilku dni komunikat jest na stronie glownej,ale na forum,po looknieciu na dzial Legacy i Outback,nie zauwazylem niestety postow i ogloszen,pewnie cos zle szukalem.Zatem,prosze moj post wykasowac....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...