Skocz do zawartości

skrzynia powiedziała papa


zygmunt3waza

Rekomendowane odpowiedzi

A z tych wzmacnianych to trzeba komplet kupowac czy tylko to co sie popsulo? I niestety przy normalnym wyprzedzaniu jakiegos matiza. Ale silnik wzmocniony, wiec moze to to. I jeszcze jakby sprzeglo głębiej bralo. To moze jeszcze cos sie [edycja moderatora]

Edytowane przez tzd
: wulgaryzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tych wzmacnianych to trzeba komplet kupowac czy tylko to co sie popsulo? I niestety przy normalnym wyprzedzaniu jakiegos matiza. Ale silnik wzmocniony, wiec moze to to. I jeszcze jakby sprzeglo głębiej bralo. To moze jeszcze cos sie ...

 

ja kupiłem cały zestaw i wątpię by były dostępne pojedyńcze zębatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem cały zestaw i wątpię by były dostępne pojedyńcze zębatki
A tak z ciekawości, jakie są koszty zakupu nowego wkładu do 5MT ? Producent podaje jaki moment zniosą zębatki? swego czasu nie aso sprzedawała wzmocniony wkład z type-ra, ale jest już niedostępny. Edytowane przez SonnyRS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrx'a rocznik 2003 i skrzynie TY754VN4AA. Z mojej skrzyni wystają wielokliny, na ktore sie naklada polosie z takimi kielichami. W nowyszych wrxach (na pewno 2005 rok) polosie sa juz razem z wielokiinami i a skrzynia ma dziury, zamiast wieloklinow jak u mnie. W tej nowszej polosie sie wciska do skrzyni. Tak ze nie pasuja p&p. Natomiast z tą "mocniejszoscia" nowszych skrzyn to zdania są podzielone. W wielu watkach wyczytalem ze to ten sam szajs. Mysle (wylacznie moja opinia) ze te o krotszym przelozeniu glownym moga dluzej pożyć, bo są mniej obciązone w trakcie pracy - ale mają mankament - wplywają na wieksze spalanie (ta sama predkosc przy wyzszych obrotach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrobilem moze z 10kkm. Chyba czas na skrzynie z sti.... Wytrzymalsze to? Koszta to sie domyslam ze 15 kpln to minimum:-)

 

Jak za wklad 8 kpln to zdecydowanie lepiej sti wychodzi... Ciekawe czy by znowu wrx obudowa wytrzymała:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...