Skocz do zawartości

Instalacja gazowa w Subaru


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Na terenie NIemiec jest dokonywana instalacja gazowa w Foresterach za 2.500 tys euro ,natomiast przy zakupie nowych samochodow placi sie nieco mniej bo 1500 eu.Czyli mozliwosc jest.Jak sprawa wyglada na tereniu kraju?Aby zobaczyc Forestera fotke z zamontowana butla gazowa prosze zajrzec na www.subaru-frankfurt.de W tym przypadku chodzi o gas plynny.Natomiasz zamontowanie sprzetu umozliwiajacego poruszanie na auto gas kosztuje 2650 eu.W tej tematyce nie jestem za bardzo obeznany ale wiem ze na terenia polski jezdzi sporo samochodow roznych marek "na gas" ,tylko nie wiem ktory gas ten czy owy?Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wjechać na ręczną myjnię. Zamówić mycie, sprzątanie woskowanie Przetarcie uszczelek wazeliną, przesmarowanie zamków.

Oczywiście nie zaciągać ręcznego. To powinno potrwać 1,5 godziny.

w tym czasie puści. A na myjnie oczywiście lawetą.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko znajac niektore "profesjonalne" myjnie i fakt, ze nie da sie dokladnie osuszyc niektorych elementow efekt po powrocie do domu bedzie taki sam. Mysle, ze farelka najlepiej sie nada....przynajmniej wysuszy co zamarzlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze "eskpertow" od odmrazania recznego jest znacznie wiecej niz od jazdy na gazie. Zadziwiajaco jak bardzo dyskusja odbiega od tematu. Nie mam nic przeciwko, ale czy nie latwiej stworzyc nowy temat. Przynajmniej dla ogladajacych forum bedzie latwiej.

 

Teraz jak ktos znowu zada pytanie - jak odmrozic reczny? To dostnie odpowiedz - rozmawialismy o tym na forum o gazie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem przewrócić auto "do góry nogami" i polać linki wrzątkiem, który bym przyniósł w czajniku z domu. :) Całe szczęscie, nie musiałem posuwać sie tak daleko, w sukurs przyszła pogoda, poruszanie linkami (tylko lewe koło trzymało jak przyspawane :) okazało sie zabiegiem wystarczającym....

dzięki za pomoc i pozdrawiam

 

PS: bałem się, że bede musiał czekać na odwilż do maja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, Twoje motto świadczy o tym że masz zdrowy rozsądek. Czekaj cierpliwie a ktoś się wypowie na temat który poruszyłeś. Jeżeli dyskusja się nie klei to znaczy, że temat jest "taki sobie", i zainteresowanych jest niewielu, lub jeszcze ten post nie rzucił się w oczy zainteresowanym. Zwróć uwagę na temat " stare subaru". Posiadacz Leona chciał wymienić doświadczenia i otrzymał..................................dwa pytania retoryczne.

Jak na dzień dzisiejszy temat umarł. A problem ręcznego hamulca krąży po wszystkich tematach, ponieważ z racji aktualnie - miłościwie nam panujących temperatur - jest po prostu aktualny. A na zakończenie dodam tylko że po dwuch miesiącach uczestniczenia w forum przywykniesz i sam będziesz wstawiał różne tematy nie w tym miejscu co trzeba ( z punktu widzenia nowych forumowiczów ). Z własnego doświadczenia ( zwróć łaskawie uwagę na moje logo ) wiem że podstawową zasadą tego forum jest :

_ nie mieszać motoryzacji z sexem

- nie rzucać mięchem

- nie podskakiwać Fliperowi ( i tak mu nie podskoczysz bo to zarządca DUPR..................sory DÓBR

 

 

Pozdrawiam i załączam różne wyrazy .......................szacunku przede wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fliper, Jako człowiek z siwym łbem i ułańską fantazją - powiedzonek, przypowieści i mądrości życiowych znam w.................................dużo.

Co prawda 99% z nich kwalifikuje się do zmiany koloru mojego logo na bardziej rażący, ale z tego 1% jest jeszcze co wybrać. Będę zmieniał w zależności czy będę trzeźwy czy .................................... zdenerwowany.

Albo jest dzień wypłaty albo płatności. Wśród gentelmenów na jedno i drugie mówi się ........kosztowności.

 

Siwy przed wypłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA jeszcze w kwestji formalnej, mażna dostać na tym forum żółtą kartkę, Ale moim LOGO proszę nie szastać. Każdy ma jedno jedyne i niepowtarzalne. Ja wybrałe swoje z premedytacją, bo działa jak grawitacja. Sciąga mnie na ziemię, odchamia, dodaje skrzydeł, straszy Obcych. Moje Logo to moja martyrologia na tym forum.

 

Siwy

PS. Zapraszam wszystkich forumowiczów prześladowanych przez Flipera do ZBOWID- u SUBARU MAŁPA POLSKA COM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...