Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎07‎.‎02‎.‎2019 o 16:45, Juras K napisał:

 

 

17 luty niedziela godz 9 - 00 proponowany termin spota.

 

Będą jakieś dzieci? :D Bo mi z mini-Falą może się uda dotrzeć, jeśli będzie już zdrowa. Gdzie spot geograficznie? 

Ja - Nowa Osada.

 Może do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.03.2019 o 20:44, akir napisał:

Juras co ze spotem, to tradycja... Nie ma zimy ale musi być jako kalendarzowa
 

 

Przykro mi ale przesuwamy Jubileuszowy ZSJ na Grudzień. Miało być wyjątkowo ale pogoda nie pozwoliła.

Fota z ostatków białego.

 

 

20190318_174558.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć i witam.
Panowie i Panie! To już było tutaj kiedyś ale pozwolę sobie odświeżyć.

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).
Oczywiście przewidziane "frukty", w postaci pitnej - flaszencji ognistego weselnego napoju na samochód. :drunk:
:drunk::drunk:

 

Jeżeli to nie problem to chciałbym zrobić listę (do 14 kwietnia), kto się wybiera, żeby dla żadnej przybyłej Subarki nie zabrakło. :) Na flaszeczce też chce zrobić taki miły akcencik ode mnie i od mojej małżonki.

Jak się tylko pogoda uda, to będzie ujęcie z drona, które oczywiście jak zostanie tylko obrobione wrzucę do obejrzenia. Byłoby rewelacja, gdybyśmy zrobili sobie na koniec zdjęcie pamiątkowe, ale to już przy sali weselnej i jak się oczywiście wszyscy zgodzą. :)
Z kwestii logistycznych, miejsce zbiórki zaznaczone w linku wyżej, jest to dość długi i spory zajazd, myślę, że się pomieścimy. Zajedziemy po wszystkich przybyłych z @Mateusz22 i rozpoczniemy 8km w stronę sali weselnej. :) 

Lista:
1) @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! :thx:

2)

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!
thomson

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej wszystkim :)
Sorki, że dawno mnie tu nie było, ale miałem kilka swoich życiowych zakrętów i finalnie niestety małżeństwa nie dało się uratować... Ale w tym roku wracam do żywych, zakup konkretnej fury też będzie w najbliższym czasie i będę bardzo chciał się z Wami spotkać po dłuższej przerwie :)
Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...