Jump to content

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Montuje ten drugi film, w weekend wrzucę na forum. Edit 21:09 16.02.2018 Jest mi strasznie smutno, napiszę w dużym skrócie. Miałem awarię sprzętu dzisiaj rano, straciłem 90% nie wykorzystanego wcze

Dziękuję wszystkim za przybycie,  za fajną wspólną wycieczkę za miły rodzinny  klimat i zabawę w ściganie. Podziękowania szczególne dla kamerzysty i sędziego za zaangażowanie. Kasa że składek pójdzie

Posted Images

Jeszcze tu zapytam, ADK mi  coś wyjasnił, może jeszcze ktoś.

Koledzy , chcę wyskoczyć  chyba w weekend z Krakowa do Korbielowa . Nie znam drogi przez Kalwarię, Stryszów, Zembrzyce, Lachowice i Jeleśnia. Albo raczej przez Suchą, ale czy dalej przez Lachowice i Pawel jest OK?  Czy  tam jest mocno po górkach i ryzyko,że ktoś mnie zastopuje w śniegu ? czy lepiej jechać przez Bielsko ,,Żywiec - może w korkach no i na około?

Wszelkie rady mile widze .

pozdr.

Edited by respect

w tamtych terenach przednionapędowce cisną aż miło (jak kierowca używa mózgu zgodnie z przeznaczeniem) 

jeśli masz awd to każdą drogą (niewyłączoną z ruchu zimą) przejedziesz

1 godzinę temu, respect napisał:

Koledzy , chcę wyskoczyć  chyba w weekend z Krakowa do Korbielowa . Nie znam drogi przez Kalwarię, Stryszów, Zembrzyce, Lachowice i Jeleśnia. Albo raczej przez Suchą, ale czy dalej przez Lachowice i Pawel jest OK?  Czy  tam jest mocno po górkach i ryzyko,że ktoś mnie zastopuje w śniegu ? czy lepiej jechać przez Bielsko ,,Żywiec - może w korkach no i na około?

A może spróbuj tak: Kraków -> Skawina -> Witanowice -> Frydrychowice -> Nidek -> Kęty -> Podlesie -> Kozy -> Bielsko Biała i dalej szybkiego ruchu w stronę Korbielowa.  Ja w godzinach szczytu bardzo często jeżdżę tymi drogami głównie trasy Wadowice - Bielsko Biała. Na 50km oszczędzam ok. 20 minut.

• Thanks 1
5 minut temu, thomson0073 napisał:

Frydrychowice -> Nidek

Jest to dobra droga  ?  Czyli Andrychów omijać?

A przez Bielsko i Kety ,nadkładam dużo, ale teraz po opadach może ma to sens .  NIe ma tam korków ?

5 godzin temu, respect napisał:

Jest to dobra droga  ?  Czyli Andrychów omijać?

Nawet bardzo dobra.  Praktycznie cały czas gładki asfalt bez dziur.  Troszkę przed Kętami gorzej ale do przejechania. Jak nie znasz "szybkich" bocznych dróg w Andrychowie to lepiej się tam nie pchać. Zrobi Ci rano trasę w google maps i podeślę link. ;)

Dwa pola powalcowane na jednym b. ciężko na drugim lepiej, myślałem odwołać spota ale później już nie będzie warunków to ostatnie chwile  zimy. 

DSC_0604.JPG

DSC_0603.JPG

Na 80% będzie wielokrotny mistrz Eu 

No nie, a mie znowu nie będzie :censored: robota!!

Jedzie ktoś od strony Wisły/Istebnej i okolic? Chętnie się z kimś zabiorę, mam problem z Justy.

2 minuty temu, Juras K napisał:

Kurcze będzie nas mało! Kto będzie.? 

Może być ciężko... chyba że można dołączyć w trakcie? Bo ja być może  będę dostępnym dopiero popołudniu... :(