Jump to content

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie

Juras K

Recommended Posts

Nawiązując do Waszych postów 

RALLYSPRINT I RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW
odbędzie się 15 marca na terenie TORU TESTOWEGO FIAT AUTO POLAND

będzie się składać z 2 prób o długości: pierwsza 1,9 km druga 2,3 Km pokonywanych dwukrotnie - łącznie 8,4 km OS-owych.
start pierwszego zawodnika zaplanowano na godz. 11.15 całkowite zakończenie zapewne około godz. 16.00

impreza zawsze dobrze obsadzona więc warto popatrzeć (około 80 załóg na starcie)   :)

No mi sie wydaje że byłby fajny spocik na terenie kaczyc znanym z super sprintów i kjs .mozna zrobić pojeżdżawke -oczywiście kto będzie chciał jakiś odcinek miedzy pachołkami wmiare bezpieczny poza tym grill i pogawędke  tak jak u jurasa na terenie zamkniętym,bezpiecznym i twardym bo na asfaltach .jak  będą chetni to  wspólnie coś zorganizujemy mamy namiary na własciciela  terenu  .ANGE-da propozycje  terminu i mam nadzieje że wypali ;)

Edited by krzysztof

Przepraszam, a co ma RALLYSPRINT I RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW     do naszego spotu w Kaczycach ?  :)
Kto z Was/Nas jeździ w SMT ? :) 
Ja jestem ZA Kaczycami, nawet ciężarówką :) !!!

1. Juras
2. Zdzisek

Przepraszam, a co ma RALLYSPRINT I RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW     do naszego spotu w Kaczycach ?  :)

Kto z Was/Nas jeździ w SMT ? :) 

Ja jestem ZA Kaczycami, nawet ciężarówką :) !!!

Tak się składa że jeżdżą  ;)

Rozumiem że Zdzisek zorganizujesz ten spot w tym dniu - mnie w tym terminie i kilkudziesięciu innych osób nie będzie ;)

Ange - nie jestem organizatorem Kaczyc ....   więc nie rozumiesz, chciałem tylko pojeździć ciężarówką jako uczestnik :)   ale nie kumam od kiedy na SMT jeździ od nas kilkadziesiąt osób ? :)  chyba jako kibice ? :)  Czyżby w końcu użytkownicy "właściwej marki" zaczęli się ścigać w konkretnych zawodach ? Jeśli tak, to bardzo się cieszę, to dobra nauka do dalszych zawodów !!!

Edited by Zdzisek

• 3 weeks later...

Że nic sie nie dzieje ... to dla przypomnienia dla tych co byli a premiera dla pozostałych - I Runda SMT  :)

I wielu forumowych startujących  ;) i oglądających  :)

Były również górne loty  :)

fd036c6a06fa00bb.jpg

15f735372c16c1f7.jpg

• 2 weeks later...

Niedzielne szkolenie na torze Wyrazów organizowane przez Japan Cars Podbeskidzie !! naprawdę warto pojechać !!! paru ludzi z forum subaru było :)

Edited by Juras K

• 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...