Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro rano zdecyduję !

Spotykamy się dzisiaj !!! -3 stopnie śniegu dosypało , jest ciężko ale fajnie !! Dla tych co nie wiedzą gdzie Równica zapraszam na parking przy Mokate 12-30 ( tam gdzie zawsze ) ul katowicka za wezłem w Skoczwie w stronę Wisły 1 km

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras zapodaj jeszcze jakiś adres pola który da się wklepać do GPSa dla tych którzy później dojadą. Ja raczej na Równicę nie zdążę..

A i jak masz gdzięś pod ręką te adapterki tylnych hebli to możesz mi je zabrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spocie:) Pomimo trudnych warunków na polu dzień zaliczam do bardzo udanych:) Kawa na równicy, przejazd rewelacyjną trasą przez... (nigdy chyba nie zapamiętam tej nazwy;) ), ognisko wraz z szybko improwizowaną trasą:) Dzięki organizatorowi oraz wszystkim, z którymi miałem przyjemność się spotkać:)

 

P.S. Na zdjęciu widok z równicy jaki zastaliśmy:)

post-14495-0-09217100-1422729005_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie udane....

Wyjazd na Równicę w miłym i doborowym towarzystwie (kawa ciacho)

Przejazd przez Budzin WIELKI KOZAK!!!

Warunki były ciężkie na polu u Jurasa, błotniste z bardzo mokrym śniegiem. Po przejechaniu 5 samochodów teren został kompletnie zmasakrowany.... Forester urwane nadkola, osłony silnika, oraz wykrzywione osłony wahaczy:P

W trzeciej część zabawy Juras wywiózł nas w malowniczą dolinkę gdzie zrobiliśmy mini przejazdy, ognisko, pieśni religijne , wspólne modlitwy

 

Przy powrocie okazało się, że forester ma prawdopodobnie uszkodzone zawieszenie lub układ kierowniczy........

 

Muszę przeprosić Jurasa...  Zabrałem ze sobą około 20 kilogramów szlachetnej ziemi z jego pola... 

Jak coś do odbioru została na myjce BP w BB ;)

 

Owa ziemia to było to uszkodzone zawieszenie :) po pozbyciu się jej samochód prowadzi się znów znakomicie.

 

Pozdrawiam wszystkich do kolejnego razu!..

 

 

CZEKAMY NA FILMIKI!

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przejazd rewelacyjną trasą przez... (nigdy chyba nie zapamiętam tej nazwy;) ),

 

Budzin. Było przednio!!!

 

Także dzięki wielkie wszystkim za udanego spota, przede wszystkim organizatorowi, który w momencie znalazł fajną miejscówę do upalania i o polu momentalnie zapomnieliśmy. :)


 

 

Przejazd przez Budziszyn

 

Przez Bautzen jechałem w zeszłym tygodniu. :biglol:  


 

 

Owa ziemia to było to uszkodzone zawieszenie po pozbyciu się jej samochód prowadzi się znów znakomicie.

 

U mnie to samo. Nie szło gada w jezdni utrzymać, bo kierownice porwać chciało. Ale na myjnie już mnie się nie chciało i jutro do kościoła trzeba będzie takim syfem pojechać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K dziękujemy za świetną organizację - miejscówka jak z  bajki :)

Czekamy na następną imprezę w Twoim wykonaniu - nie zawsze to co planowane jest najlepsze - spontan w Twoim wykonaniu był na najwyższym poziomie :)

Myślę, że dla każdego było coś dobrego i wszyscy byli zadowoleni - a o to właśnie chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za super atmosfere, bylismy pierwszy raz z wami i juz wiem ze nie ostatni. Trase w dolince chociaz troche chciałem poprawić z Krzyskiem no ale było jak było , uwazam ze super pomimo urwanej zaślepki i pozdzieranego zderzaka :) Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony również wielkie podziękowania dla Jurasa i wszystkich obecnych, mimo trochę nie sprzyjającej aury udało się trochę pojeździć w fajnym towarzystwie i nawet przypalić sprzęgło  się udało :D A przejazd przez Budzin, mistrzostwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...