Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tu zapytam, ADK mi  coś wyjasnił, może jeszcze ktoś.

 

Koledzy , chcę wyskoczyć  chyba w weekend z Krakowa do Korbielowa . Nie znam drogi przez Kalwarię, Stryszów, Zembrzyce, Lachowice i Jeleśnia. Albo raczej przez Suchą, ale czy dalej przez Lachowice i Pawel jest OK?  Czy  tam jest mocno po górkach i ryzyko,że ktoś mnie zastopuje w śniegu ? czy lepiej jechać przez Bielsko ,,Żywiec - może w korkach no i na około?

Wszelkie rady mile widze .

pozdr.

Edytowane przez respect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, respect napisał:

Koledzy , chcę wyskoczyć  chyba w weekend z Krakowa do Korbielowa . Nie znam drogi przez Kalwarię, Stryszów, Zembrzyce, Lachowice i Jeleśnia. Albo raczej przez Suchą, ale czy dalej przez Lachowice i Pawel jest OK?  Czy  tam jest mocno po górkach i ryzyko,że ktoś mnie zastopuje w śniegu ? czy lepiej jechać przez Bielsko ,,Żywiec - może w korkach no i na około?

A może spróbuj tak: Kraków -> Skawina -> Witanowice -> Frydrychowice -> Nidek -> Kęty -> Podlesie -> Kozy -> Bielsko Biała i dalej szybkiego ruchu w stronę Korbielowa.  Ja w godzinach szczytu bardzo często jeżdżę tymi drogami głównie trasy Wadowice - Bielsko Biała. Na 50km oszczędzam ok. 20 minut.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, respect napisał:

Jest to dobra droga  ?  Czyli Andrychów omijać?

Nawet bardzo dobra.  Praktycznie cały czas gładki asfalt bez dziur.  Troszkę przed Kętami gorzej ale do przejechania. Jak nie znasz "szybkich" bocznych dróg w Andrychowie to lepiej się tam nie pchać. Zrobi Ci rano trasę w google maps i podeślę link. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...