Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do Waszych postów 

 

RALLYSPRINT I RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW
odbędzie się 15 marca na terenie TORU TESTOWEGO FIAT AUTO POLAND

będzie się składać z 2 prób o długości: pierwsza 1,9 km druga 2,3 Km pokonywanych dwukrotnie - łącznie 8,4 km OS-owych.
start pierwszego zawodnika zaplanowano na godz. 11.15 całkowite zakończenie zapewne około godz. 16.00

impreza zawsze dobrze obsadzona więc warto popatrzeć (około 80 załóg na starcie)   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi sie wydaje że byłby fajny spocik na terenie kaczyc znanym z super sprintów i kjs .mozna zrobić pojeżdżawke -oczywiście kto będzie chciał jakiś odcinek miedzy pachołkami wmiare bezpieczny poza tym grill i pogawędke  tak jak u jurasa na terenie zamkniętym,bezpiecznym i twardym bo na asfaltach .jak  będą chetni to  wspólnie coś zorganizujemy mamy namiary na własciciela  terenu  .ANGE-da propozycje  terminu i mam nadzieje że wypali ;)

Edytowane przez krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a co ma RALLYSPRINT I RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW     do naszego spotu w Kaczycach ?  :)
Kto z Was/Nas jeździ w SMT ? :) 
Ja jestem ZA Kaczycami, nawet ciężarówką :) !!!

1. Juras
2. Zdzisek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a co ma RALLYSPRINT I RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW     do naszego spotu w Kaczycach ?  :)

Kto z Was/Nas jeździ w SMT ? :) 

Ja jestem ZA Kaczycami, nawet ciężarówką :) !!!

 

Tak się składa że jeżdżą  ;)

Rozumiem że Zdzisek zorganizujesz ten spot w tym dniu - mnie w tym terminie i kilkudziesięciu innych osób nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange - nie jestem organizatorem Kaczyc ....   więc nie rozumiesz, chciałem tylko pojeździć ciężarówką jako uczestnik :)   ale nie kumam od kiedy na SMT jeździ od nas kilkadziesiąt osób ? :)  chyba jako kibice ? :)  Czyżby w końcu użytkownicy "właściwej marki" zaczęli się ścigać w konkretnych zawodach ? Jeśli tak, to bardzo się cieszę, to dobra nauka do dalszych zawodów !!!

Edytowane przez Zdzisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...