Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za przybycie,  za fajną wspólną wycieczkę za miły rodzinny  klimat i zabawę w ściganie. Podziękowania szczególne dla kamerzysty i sędziego za zaangażowanie. Kasa że składek pójdzie na pokrycie wydatków związanych z drukiem dyplomów, naklejek startowych, przygotowaniem pola, czteropaka dla gospodarza za użyczenie pola i może dokupię pacholków bo parę się już nie nadaje. Pzdr 

Edytowane przez Juras K
  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Juras K napisał:

Dziękuję wszystkim za przybycie,  za fajną wspólną wycieczkę za miły rodzinny  klimat i zabawę w ściganie. Podziękowania szczególne dla kamerzysty i sędziego za zaangażowanie. Kasa że składek pójdzie na pokrycie wydatków związanych z drukiem i przygotowaniem pola i czteropokojowe dla gospodarza za użyczenie pola i może dokupię pacholków bo parę się już nie nadaje. Pzdr 

Silesia team również dziękuje za świetnie przygotowane spotkanie i bardzo miłą atmosferę .

Juras wielkie ukłony i do zobaczenia.

MM555, Filipek, Dyzio i Adam .:)

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super było chociaz w pomiarze czasu wolnossaki górą:P bo slisko i technicznie  ale ważna atmosfera i dzieki wszystkim za miłe spedzenie czasu.Pozdrawiam wszystkich :)i czekam na filmiki .Juras dzięki za fajny spot:yahoo:  i następnym razem napewno nie odpuszcze :):)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z Was pstryknął jakąś fotkę z mojego przejazdu w legacy? Byłem tak podjarany swoim pierwszym spotem, że całkiem mi wypadło z głowy żeby poprosić kogoś o zrobienie paru zdjęć, a przydałoby się jakieś na pamiątkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Artman84 napisał:

Czy może ktoś z Was pstryknął jakąś fotkę z mojego przejazdu w legacy? Byłem tak podjarany swoim pierwszym spotem, że całkiem mi wypadło z głowy żeby poprosić kogoś o zrobienie paru zdjęć, a przydałoby się jakieś na pamiątkę :)

 

Ja nie mam. Akir pewnie ma Ciebie na filmie ale musisz chwilę poczekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wszystkich na filmie, niektórzy zwlekali że startem. Inni zaś zdążyli być nagrani dwa razy. . Będą wszyscy na całym filmie od Mokate do '' toru ''. Lecz z tym filmem zejdzie mi chwilę.

 

Edit film będzie za 12minut°

Renderuje się już poprawiona wersja będzie dodany jeden widowiskowy przejazd ;]. Skasowałem go wczoraj i zapomniałem dodać sorry.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Artman84 napisał:

Syn w przedszkolu naoopowiadal takie historie, że Pani przedszkolanka nie wytrzymała i pytała mnie "w jakim to rajdzie startowaliście bo Danielek opowiada o tym cały dzień" :D

Fajnie że młodemu się podobało, już wie jakie bedzie jego pierwsze auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...