Skocz do zawartości

Wymiana seryjnego radia na stację multimedialną


offroad

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie do radia alpine CDE-W235BT zamontowano interfejs UNI CAN-BUS/REZ 4083/OLEJ - taki mam wpisany w papiery. Działa dobrze. Co ciekawe, nawet słuchając muzyki z telefonu przez blututa mogę zmieniać utwory z kierownicy.

 

p.s. 

teraz doczytałem że tu mowa o nowszym modelu. Ja mam to w forku MY05

Edytowane przez siwy_001
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do radia alpine CDE-W235BT zamontowano interfejs UNI CAN-BUS/REZ 4083/OLEJ - taki mam wpisany w papiery. Działa dobrze. Co ciekawe, nawet słuchając muzyki z telefonu przez blututa mogę zmieniać utwory z kierownicy.

 

p.s.

teraz doczytałem że tu mowa o nowszym modelu. Ja mam to w forku MY05

I tak sie przyda. Chce zmienic kierownicę na multimedialna wiec będzie juz wiadomo co kupić dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie do radia alpine CDE-W235BT zamontowano interfejs UNI CAN-BUS/REZ 4083/OLEJ - taki mam wpisany w papiery. Działa dobrze. Co ciekawe, nawet słuchając muzyki z telefonu przez blututa mogę zmieniać utwory z kierownicy.

 

p.s. 

teraz doczytałem że tu mowa o nowszym modelu. Ja mam to w forku MY05

 

Wielkie dzięki! Pokazałem to ludziom z warsztatu car audio gdzie mi robili Forka i nie udało im się sparować sterowania z kierownicy z radiem Pioneer'a przy pierwszym podejściu. Okazało się, że zaopatrują się u tego samego gościa (/OLEJ to ponoć w papierach ma wszędzie wpisane), poprzedni sterownik przy którym grzebali okazał się uszkodzony, drugi identyczny zadziałał od razu i mam teraz działające sterowanie z kiery  :D

 

A więc na UNI CAN-BUS/REZ 4083 pewno działa z Forkieem SG. Te ostatnie 4 cyfry to różne modele sterownika oznaczają. Ponoć jest jeszcze drugi co do Forka pasuje, ale nie pamiętam numeru.

 

 

Pacjent to: Forek SG poliftowy 2.5 XT gdzie wcześniej było standardowe radyjko ze zmieniarką na 6 CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jako, że jestem kompletnie zielony w temacie proszę o pomoc.

Chcę kupić stację 2din. Nie musi łączyć się z telefonem, kamery cofania, wyjścia usb. Powinna mieć nawigację.

Czy taka stacja jest warta uwagi ?

http://allegro.pl/sdho-alpine-ics-x8-stacja-multimedialna-wyprzedaz-i6216549890.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem kompletnie zielony w temacie proszę o pomoc.

Chcę kupić stację 2din. Nie musi łączyć się z telefonem, kamery cofania, wyjścia usb. Powinna mieć nawigację.

Czy taka stacja jest warta uwagi ?

http://allegro.pl/sdho-alpine-ics-x8-stacja-multimedialna-wyprzedaz-i6216549890.html

Ta aukcja lipa. Nie ma kabli w tym anteny gps. Później kombinuj jak to podłączyć

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się już z tą dedykowaną, wszystko mającą, stacją multimedialną:

"Capacitive Screen A9" na Androidzie 4.4.4

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6067591611

Generalnie taki drogi chińczyk odstrasza ceną powyżej 2k ale teoretycznie można by toto ściągnąć bezpośrednio w okolicach 300$ z kosztem przesyłki DHL

http://s.aliexpress.com/iaURJJ7n

Przyznam że się trochę na ten gadżet napaliłem ale wolałbym wcześniej zaczerpnąć opinii osób bardziej doświadczonych w tej dziedzinie.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.... 

Edytowane przez KRWI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Hej, przepraszam za odgrzewanie kotleta ale prosze o rade bardziej doswiadczonych uzytkownikow forestera. Poszukuje zamiennika dla swojego fabrycznego radia Harman Kardon w xtku 2015 platinium. Nie ukrywam ze swiadomie nie bralem oryg navi na rzecz dobrego audio HK ktorym okazal sie byc zestaw Denona. Teraz gdy wiem, ze praktycznie muzy slucham ze wszystkiego co da sie podczepic jak ipod i iphone doroslem do wymiany tego radia na jakis multimedialny kombajn. Duzo sie tutaj pisze o Parrot Smart ale gdy tak sie mu przyjrzalem to wydaje sie byc mocno przestarzaly i moze znacie cos co bije go na glowe. Budzet to 4k wiec powinno sie cos znalezc.

 

Co jest dla mnie wazne:

1. Google maps i nawi z niego

2. Apki z google play a nie jakiegos przestarzalego sklepu - spotify, youtube, skype i inne komunikatory

3. Zaawansowane zarzadzanie equalizerem

4. Glosowe zarzadzanie wyborem rozmowcy

5. Min 4x60W + subwoofer, ale on chyba jest podpiety na swoim wzmacniaczu

6. Internet oczywiscie jako karta w srodku lub podpiecie czegos na USB

 

Z gory dzieki za sugestie, pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...