Jump to content

23 listopada trening w NMnP przed Barbarowy :)


vert

Recommended Posts

K6_TY47YS3x.png

Zapraszamy na trening w Nowym Mieście nad Pilicą przed Rajdem Barbórki. Przygotowana zostanie bardzo urozmaicona trasa, która zadowoli zarówno amatorów, chcących podszkolić swoje umiejętności pod okiem naszych instruktorów, jak i zawodowców. Składać się ona będzie z wymagających umiejętności technicznych odcinków leśnych (ciasne śliskie nawroty, szykany) oraz szybkich partii na płycie lotniska. Przygotujemy kilka beczek i konfiguracji zbliżonych do Barbórki (beczki)Taki układ trasy umożliwi każdemu kierowcy sprawdzenie swoich umiejętności oraz możliwości swojego auta. Swoją radą i doświadczeniem chętnie służą jak zawsze niezawodni instruktorzy Rally Events.

Dla wszystkich będzie dostępna nasza sławna kiełbasa z grilla:). Koszt uczestnictwa 250 pln. Należy przesłać swoje zgłoszenie mailem pod adres info@rallyevents.pl. Każdy ze zgłaszających się otrzyma maila zwrotnego z numerem konta do wpłaty wpisowego które będzie jednocześnie potwierdzeniem uczestnictwa w imprezie. Z racji dużego zainteresowania ilość załóg ograniczona jest do 40. Kolejność wpłat decyduje o liście 40 startujących załóg.

 

Pozdrawiamy,

 

vert&norveg

Link to comment
Share on other sites

Z racji dużego zainteresowania ilość załóg ograniczona jest do 40.
uuu to fatalnie - ale ja się nie boje bo paścia odbuduje dopiero na adrenalinę a jakbym zdążyl wcześniej jakimś cudem to mnie przecież nie wyrzucisz :D - kto ci brzowy powycina?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani informujemy że jeśli macie jakiś problem i nie możecie zrobić przelewu i tak na was czekamy z kiełbasą, próbami i uśmiechem. Wiecie ze damy logistycznie radę. Zatem jeśli zdecydujecie się w ostatniej chwili to i tak zapraszamy. Kiełbasy starczy dla wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Również dziękuję za przygotowanie pojeżdżawki. :) Było super. Liczba samochodów niezbyt duża, co dla nas jeżdżących było świetną informacją ale pewnie trochę zmartwiło organizatorów.

 

Szczególne podziękowania dla verta za prawy. ;) Jazda z trenerem daje bardzo wiele.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...