Jump to content

Łącznik stabilizatora - Impreza '98 kombi


ruyven

Recommended Posts

Panowie, mam takie pytanko - stoję przed koniecznością wymiany łączników stabilizatora z przodu w mojej nowej Imprezie (nie mam o tym aucie zielonego pojęcia, cały czas dowiaduję się nowych rzeczy :) ) i tak się zastanawiam - http://opposedforces.com/parts/impreza/en_g10/type_29/suspension_and_axle/front_suspension/illustration_1/ wg tego schematu, mam jakieś dziwaczne łączniki stabilizatora (przyznaję bez bicia, nie zaglądałem tam jeszcze dokładnie w aucie). Jakoś mi one niepoważnie wyglądają. Myślicie, że istnieje jakaś szansa montażu czegoś takiego - http://www.motocentrum.pl/lacznik-stabilizatora,subaru,impreza-kombi-gd-gg,2-5-wrx-230km,107-4720-19155-100577-0-144-34160600003hd,pr ? Czy takie rzeczy, to tylko w erze?

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Otóż kolego drogi, masz łączniki do których możesz sobie wpasować poliuretany i masz spokój na dłuuuugi czas w przeciwieństwie do pokazanych przez Ciebie łączników kulowych, gdzie mimo iż meyle pokazane przez Ciebie są dość dobre i mają 3 lata gwarancji, to jednak nie będą tak wytrzymałe jak poli w tych, które masz Ty.

Btw: zapraszamy na spot ;)

Link to comment
Share on other sites

Ooo, bardzo chętnie, z przyjemnością poznam innych użytkowników :) kiedy najbliższy?

Nie będzie przesadą, jak poproszę o link do tych poliuretanów? Wlazłem na stronę powerflexa bodajże, ale niestety nie są w żaden sposób te tuleje opisane :/

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc :) Ciechan będzie, jak ze spotem wyjdzie :)

 

edit:

Jeszcze bym chciał uściślić, Avic: czy jest szansa na wymianę samych tulei w starym łączniku? Stosuje się w ogóle takie rozwiązanie, czy powinienem raczej kupić nowy łącznik i w nim wymienić tuleje na poliuretan?

Edited by ruyven
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pojeżdżą dłużej niż normalna guma. A już zdecydowanie dłużej niż te kulowe, które montowali w następnej generacji. Cieszę się, że wszystko się udało. Teraz pakuj tylny stabilizator i impreza zacznie jeździć :)

Link to comment
Share on other sites

Uff, na razie mam masę innych rzeczy na liście - wierzganie przy odpuszczeniu i dodaniu gazu, gdzieś się coś poluzowało i rezonuje ~3000rpm, skrzynia chyba ma luz (poduszka?). Zawieszenie na razie pracuje całkiem ładnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...