Skocz do zawartości

Łącznik stabilizatora - Impreza '98 kombi


ruyven

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam takie pytanko - stoję przed koniecznością wymiany łączników stabilizatora z przodu w mojej nowej Imprezie (nie mam o tym aucie zielonego pojęcia, cały czas dowiaduję się nowych rzeczy :) ) i tak się zastanawiam - http://opposedforces.com/parts/impreza/en_g10/type_29/suspension_and_axle/front_suspension/illustration_1/ wg tego schematu, mam jakieś dziwaczne łączniki stabilizatora (przyznaję bez bicia, nie zaglądałem tam jeszcze dokładnie w aucie). Jakoś mi one niepoważnie wyglądają. Myślicie, że istnieje jakaś szansa montażu czegoś takiego - http://www.motocentrum.pl/lacznik-stabilizatora,subaru,impreza-kombi-gd-gg,2-5-wrx-230km,107-4720-19155-100577-0-144-34160600003hd,pr ? Czy takie rzeczy, to tylko w erze?

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż kolego drogi, masz łączniki do których możesz sobie wpasować poliuretany i masz spokój na dłuuuugi czas w przeciwieństwie do pokazanych przez Ciebie łączników kulowych, gdzie mimo iż meyle pokazane przez Ciebie są dość dobre i mają 3 lata gwarancji, to jednak nie będą tak wytrzymałe jak poli w tych, które masz Ty.

Btw: zapraszamy na spot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, bardzo chętnie, z przyjemnością poznam innych użytkowników :) kiedy najbliższy?

Nie będzie przesadą, jak poproszę o link do tych poliuretanów? Wlazłem na stronę powerflexa bodajże, ale niestety nie są w żaden sposób te tuleje opisane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łap. http://www.strongfle...iego-sport.html

Btw: piję Ciechana miodowego, jakby coś :)

A kiedy spot? Coś chyba mowa o najbliższej środzie była ostatnio w Spotkaniach Forumowych.

 

edit: to poli to weź czerwone, żółte ponoć za twarde.

Edytowane przez Avic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :) Ciechan będzie, jak ze spotem wyjdzie :)

 

edit:

Jeszcze bym chciał uściślić, Avic: czy jest szansa na wymianę samych tulei w starym łączniku? Stosuje się w ogóle takie rozwiązanie, czy powinienem raczej kupić nowy łącznik i w nim wymienić tuleje na poliuretan?

Edytowane przez ruyven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojeżdżą dłużej niż normalna guma. A już zdecydowanie dłużej niż te kulowe, które montowali w następnej generacji. Cieszę się, że wszystko się udało. Teraz pakuj tylny stabilizator i impreza zacznie jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, na razie mam masę innych rzeczy na liście - wierzganie przy odpuszczeniu i dodaniu gazu, gdzieś się coś poluzowało i rezonuje ~3000rpm, skrzynia chyba ma luz (poduszka?). Zawieszenie na razie pracuje całkiem ładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...