Skocz do zawartości

Sterowanie głosem Forester XT MY13


zbiker

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie,

samochód sprzedawany oficjalnie na polski rynek, sterowanie systemem audio i navi w kilku europejskich ale nie w polskim.

Zgłosić do UOKiK? Czy coś z tym robicie? A może w ramach promocji majowej nie było opcji jęz. polskiego?

Pozdrawiam

 

Może spróbuj tak (od 25s):

 

A na poważnie nie ma się co pieklić, sprawdź sobie instrukcję i na pewno znajdziesz informację, ze komendy głosowe nie są dostępne w języku polskim. Tak w ogóle język polski to chyba rozpoznaje tylko Blue&Me w Fiacie, w BMW MY12 ani w Audi MY13 języka polskiego nie widziałem.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się chwilę sterowaniem w języku angielskim i wybranie numeru telefonu trwało tak długo, że nie wiem czy używałbym tej funkcji, jeśli byłaby dostępna w naszym języku.

 

Nie ma też opcji regulacji głośności w zależności od hałasu wewnątrz auta (a jest opisana w instrukcji).

 

Bardziej przydałaby się bezpłatna aktualizacja map w nawigacji, bo sprzedawanie nowego auta z mapami sprzed 2 lat to lekka żenada. Ale o tym jest inny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie,

samochód sprzedawany oficjalnie na polski rynek, sterowanie systemem audio i navi w kilku europejskich ale nie w polskim.

Zgłosić do UOKiK? Czy coś z tym robicie? A może w ramach promocji majowej nie było opcji jęz. polskiego?

Pozdrawiam

 

Może spróbuj tak (od 25s):

 

A na poważnie nie ma się co pieklić, sprawdź sobie instrukcję i na pewno znajdziesz informację, ze komendy głosowe nie są dostępne w języku polskim. Tak w ogóle język polski to chyba rozpoznaje tylko Blue&Me w Fiacie, w BMW MY12 ani w Audi MY13 języka polskiego nie widziałem.

 

Witam,

jeśli ktoś uważa ,że się pieklę, to może trochę za ostro zadałem pytanie (sorki), ale chciałem mimo wszystko otrzymać odpowiedź od Działu After Sales. Może w przyszłości będzie dostępne sterowanie w jęz. polskim?

Poza tym, wziąłem auto ze sprzętem a nie sprzęt z autem ;) , zależało mi na przyciemnianych szybach i otwieranym dachu a różnica w cenie między wersjami była chyba 1500 Euro, a dodatkowo mam skórzaną tapicerkę no i ten taki sobie system audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, że nie można ustawić języka polskiego w urządzeniu i sterować w języku angielskim. Albo wszystko po angielsku albo polski bez sterowania. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...