Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

A diesel będzie :question::biglol:

 

 

Cieszta oko:

 

 

Powiem szczerze,jestem zachwycony!

Bryła jest bardziej niż ok.,ale to co jest w środku to jak dla mnie daleko na plus odbiega od kiepskich środków w Foresterze,imprezie,XV a także nawet w najnowszym WRX!!! Wreszcie panel multimedialny ładnie wkomponowany w całość a nie wbity siekierą od sasa do lasa,fotele wyglądające na świetnie wyprofilowane i komfortowe,zapewne nikt nie poskąpi podparcia lędźwiowego :biglol: ,el.hamulec postojowy-ja już się do tego tak przyzwyczaiłem ,że ciężko byłoby bez niego,świetnie wyglądająca kierownica!

 

Podsumowując-środek w jakości klasy Legacy(się zrymowało ;) ), platforma od Imprezy co zapewne obniży koszty(miejmy nadzieję) 1.6 DIT 170KM jak dla mnie to już w zupełności wystarczy :) a co dopiero 2.0DIT :o Dodatkowo CVT który z tymi silnikami i co też ważne z niezbyt ciężką budą spowoduje naprawdę niezłe przemieszczanie się .No i to średnie spalanie w przypadku 1.6 deklarowane na 5,9l/100 .No i SAWD :yahoo:

Kurcze,ktoś jakby pode mnie zbudował samochód :biglol:

 

Jakby tak jeszcze prześwit nie mniej niż 15cm :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W kolorze Blue Mica wygląda obłędnie :)

 

Kokpit to taka hybryda Forestera z OBK

 

Kokpitu OBK to ja tam nie widzę :P To praktycznie taki sam kokpit jak w XV i nowym Forku tylko dołożyli trochę chromowanych obwódek, wrzucili nowe zegary i multimedia są ładniej wkomponowane. Do tego elektroniczny hamulec postojowy i niebieskie podświetlenie. Niemniej jednak całość wypisz-wymaluj jak w XV/nowym Forku.

 

Mnie tam się podoba :)

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą,niesamowite jak Subaru do ostatniej chwili trzymało w tajemnicy wprowadzenie tego modelu.

 

Mam też wrażenie,że ktoś tam zaskoczył,że obecne wnętrza Forka czy XV nie za bardzo przystają do jakości konkurencji i wcale bym sie nie zdziwił,że już za moment zostaną przeszczepione kokpity z levorga właśnie do tych modeli.To samo pewnie będzie z ręcznym,bo inne firmy elektryczny wprowadzają jako standard do samochodów typu golfa z nim włącznie.

 

I jaka piękna kierownica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucili nowe zegary

 

No właśnie te nowe kolorowe zegary ze środkowym komputerkiem kojarzą się mocno z legacy / outbackiem MY13 ;)

 

Swoją drogą,niesamowite jak Subaru do ostatniej chwili trzymało w tajemnicy wprowadzenie tego modelu.

 

to fakt :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Pojawił się nowy dostawca audio-video, ciekawe czy będzie upgrade jakościowy :)

przynajmniej nazwa brzmi japonsko i to jest fajnie :yahoo:

 

na papierze, fotkach i filmikach wyglada bardzo fajnie (chyba dawno nie bylo takiego nowego Subaraka, na ktorego w zasadzie nikt nie narzekalby :o:biglol: ), niech tylko sprobuja nie sprzedawac tego w Europie! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...