Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

a tak przy okazji pomyśl najpierw zanim coś napiszesz.  ISR to również zabezpieczenie przeciw kradzieżowe- właśnie ułatwiłeś sprawę amatorom cudzej własności.... brawo:facepalm::facepalm::facepalm:
Posty można edytować. Ciebie to też dotyczy.
Btw słyszał ktoś o kradzieży Levorga w Polsce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Karas napisał:

a tak przy okazji pomyśl najpierw zanim coś napiszesz.  ISR to również zabezpieczenie przeciw kradzieżowe- właśnie ułatwiłeś sprawę amatorom cudzej własności.... brawo:facepalm::facepalm::facepalm:

 

myślisz, że ludzie, którzy się tym "trudzą" dopiero dzisiaj się o tym dowiedzieli?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dymian napisał:

 

myślisz, że ludzie, którzy się tym "trudzą" dopiero dzisiaj się o tym dowiedzieli?

Tak właśnie myślę ;).  ISR chowane jest w różnych miejscach w aucie. W XV jest w innym miejscu ... 

Im mniej takich info w necie tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro w Polsce podrabiali zanim dobrze weszło w życie. Zanim pierwsze subaru danego modelu dopłynęło kontenerem, to już chłopaki spod ciemniej gwiazdy wiedzieli co i jak. A jak ktoś szuka takich info na ogólnodostępnym forum- to mniemam, że będzie zatrzymany zanim dobrze do akcji dojdzie;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tesla napisał:

Btw słyszał ktoś o kradzieży Levorga w Polsce?

 

Niestety TAK, w Warszawie zaraz na początku marca jeden MY17 zniknął z parkingu.

Kolega kupił kilka dni po tym jak odebrałem swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Rafik83pl napisał:

Jak podnoszą pionowo do góry bez przechylnia to nie zadzwonią;) GPS tego nie widzi.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Wcześniej jednak dzwonili ;). To musiał być filtr oleju. Nie ma innego logicznego wytłumaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podnoszą pionowo do góry bez przechylnia to nie zadzwoniądefault_wink.png GPS tego nie widzi.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Mój był podnoszony do zmiany kół i nie zdążył do góry dojechać, a już był telefon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zawsze dzwonią ale jak raz nie zadzwonili to ja to zrobiłem i poprosiłem o informację gdzie jest moje auto bo nie mogę znaleźć;) I powiedzieli gdzie jest zgodnie z prawdą. Więc im powiedzialem że dzwonię ponieważ auto było podnoszone i nikt nie zadzwonił to powiedział że jak na platformie do góry to gps tego nie widzi ale może coś zmienili ;)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bernard napisał:

 

Niestety TAK, w Warszawie zaraz na początku marca jeden MY17 zniknął z parkingu.

Kolega kupił kilka dni po tym jak odebrałem swojego.

 

Może złodziej pomylił z WRX/STI :)

Jak się pojawi na OtoMoto Levorg 2.0 z Japonii po przekładce kierownicy to pewnie z tymi częściami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Urbi napisał:

 

Może złodziej pomylił z WRX/STI :)

Jak się pojawi na OtoMoto Levorg 2.0 z Japonii po przekładce kierownicy to pewnie z tymi częściami :(

 

Jest juz jeden 2.0 w mobile.de z kiera po prawej, napisali ze mowia po Polsku. Moze sie klient na przekladke znalazl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co warto mieć z tego modelu, to przednia kamera. I mocno się nad nią zastanawiam. 
Mam podobnie ;) myślałem że może będzie coś podobnie w środku jak impreza, nowy forestwr czy XV. Jakoś chyba nie do końca pomysł mają co z nim zrobić

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michał W. napisał:

Levorg 2.0 MY19

 

Przynajmniej nie będę miał dylametu... i tak słabawy silnik zastąpili jeszcze większa padliną i zabrali kurnik. Sprzedaż będzie na pewno gigantyczna... jak to z Subaru w PL „popyt przekroczy podaż”, czyli sprzedadzą się wszystkie 8 sztuk do fanów marki.

A takie faje auto mogło być...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...