Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba długo czekałeś, teraz trzeba oświniaczyć
dostrzegam czujniki parkowania z przodu,
no i oczywiście 1 dzień SJS przed Tobą
 


Owszem, są czujniki parkowania - z przodu i z tyłu :) Nad oświniaczeniem muszę się zastanowić
Zamówiłem pod koniec lutego.
SJS planuję - jakoś latem pewnie :)

Identycznego (tylko chyba nie MY17) widuję czasami wjeżdżającego na parking podziemny budynku, w którym pracuję (Chmielna, Warszawa). Może to ktoś stąd...? ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/28/2017 o 10:24, MDsuperstar napisał:

:facepalm:

:D

Pasta do chromów (Sonax/Motul/cokolwiek), piwo i ściereczka.

 

Wydech w kazdym aucie robil mi sie do tej pory czarny, niewazne czy Spec.B czy BRZ. Taki urok jak koncowki nie sa atrapami, jak to w innych przypadkach bywa :) U mnie bardzo dobrze sprawdzalo sie to (nasaczona benzyna? wata) : 

 

NDDELn.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko
witaj w rodzinie, ile kosztowały czujniki?
Siemanko
witaj w rodzinie, ile kosztowały czujniki?


Szczerze mówiąc, to nie wiem, bo były gratisem za opóźnienie :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko

 

zapisałem się na szkolenie eyeSight na torze w łodzi 19.06, ktoś się wybiera w tym terminie?

 

Edytowane przez Rokiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko
 
zapisałem się na szkolenie eyeSight na torze w łodzi 19.06, ktoś się wybiera w tym terminie?
 

Ja myślę, czy jechać w tym terminie, czy w późniejszym :) Tylko od znajomych słyszałem, że lepiej w Kielcach. Ale jak mówisz, że w Łodzi jest nowy i super tor, to chyba warto wziąć go pod uwagę :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudak

Jeżeli chodzi o charakterystykę obydwu torów to posiadają takie same WYMOGI odnośnie szkolenia eyeSight, rodzaje nawierzchni i nawodnienie jest takie same jak Kielcach,generalnie jest to podstawowe szkolenie doskonalenia techniki jazdy...jak dla mnie wielkim plusem dla Łodzi jest lokalizacja i bliskość autostrad A1,A2

Kielce są wiodącym ośrodkiem ale ja już zdecydowałem, może I stopień zrobię w Kielcach

 

opis tych torów w linku ponizej

 

http://szkolajazdysubaru.pl/o-nas/osrodki-szkoleniowe

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobno, a na pewno zwłaszcza jak ma się za darmo to błędem jest nie pojechać. Pierwszy stopień to podstawy które już dają dużo do myślenia i szybko wytykają nasze błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Rokiki napisał:

Libero czekaj na mnie na szkolenie I stopnia!

Oczywiście..... I stopień - Kielce?

A wracając do wypowiedzi innych kolegów - to szkolenie to absolutne minimum - sami instruktorzy są za tym, by tego typu szkolenie to była podstawa dla nowych kierowców, już na etapie kursu na prawo jazdy.

Zdecydowanie już ten podstawowy kurs uczy przede wszystkim zaufania do własnego auta, faktem jest, że mamy najlepsze auta, o najlepszych własnościach trakcyjnych ( ktoś myśli inaczej???? Subaru THe Best!).

Podczas wykonywania niektórych manewrów  - nawet bym nie pomyślał, że można je zrobić w miarę bezpiecznie i bez dachowania!.

A Lev"y ( tak mówi o aucie moja zawsze lepsza połowa) zaliczył tygodniowy wypad do Słowenii i po Słowenii - ponad 2 tys km przejechane, auto zapakowane na max ( bagaznik o dziwo jest bardzo pojemny) , cztery dorosłe osoby, prędkości autostradowe, sporo górek, serpentyn itd. - średnie spalanie 7,4l/100 km. Wypatrywałem po drodze inne auta spod znaku plejad - hmm....cztery ( tak ..tylko 4 x ) spotkałem - w tym dwa forki i dwa razy Legacy) hmmmm...

Ale...relacja z podróży powędruje do innego działu ........

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, libero70 napisał:

Oczywiście..... I stopień - Kielce?

A wracając do wypowiedzi innych kolegów - to szkolenie to absolutne minimum - sami instruktorzy są za tym, by tego typu szkolenie to była podstawa dla nowych kierowców, już na etapie kursu na prawo jazdy.

Zdecydowanie już ten podstawowy kurs uczy przede wszystkim zaufania do własnego auta, faktem jest, że mamy najlepsze auta, o najlepszych własnościach trakcyjnych ( ktoś myśli inaczej???? Subaru THe Best!).

Podczas wykonywania niektórych manewrów  - nawet bym nie pomyślał, że można je zrobić w miarę bezpiecznie i bez dachowania!.

A Lev"y ( tak mówi o aucie moja zawsze lepsza połowa) zaliczył tygodniowy wypad do Słowenii i po Słowenii - ponad 2 tys km przejechane, auto zapakowane na max ( bagaznik o dziwo jest bardzo pojemny) , cztery dorosłe osoby, prędkości autostradowe, sporo górek, serpentyn itd. - średnie spalanie 7,4l/100 km. Wypatrywałem po drodze inne auta spod znaku plejad - hmm....cztery ( tak ..tylko 4 x ) spotkałem - w tym dwa forki i dwa razy Legacy) hmmmm...

Ale...relacja z podróży powędruje do innego działu ........

Pozdrawiam

 

Mogą być Kielce

 

Spalanie naprawdę niskie prawie że katalogowe, czekamy na foty

pozdro Libero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rokiki napisał:

Mogą być Kielce

 

Spalanie naprawdę niskie prawie że katalogowe, czekamy na foty

pozdro Libero

Relacja już zamieszczona w dziale nasze podróże......a wracając do spalania..sam byłem bardzo zaskoczony. Czytałem wcześniej opinie na forum i założyłem przy planowaniu podróży - spalanie na poziomie 10/100km - a tu zonk.....ale lubię takie niespodzianki :D, skrupulatnie odnotowuję takie sprawy i wystarczyło mi około 150 litrów paliwa. Fakt - mając Levego, nauczyłem się czerpać przyjemność z jazdy...bez szaleństw i z delikatnym obchodzeniem się z pedałem gazu - no, ale gdzie mam się spieszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio żona mi powiedziała "kur.. jakbym wiedziała, że tyle pali to bym nie wyraziła zgody na zakup Levorga".
Ale banan po trasie niweluje miejski apetyt.

Wysłane z mojego SM-N9150 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja małżonka nie miała nic do gadania...hahahah......wiedziała, że kupujemy nowe auto, nie wchodziła w szczegóły techniczne - ja jej do kuchni też sie nie wtrącam:biglol:

Zadowolona jest..to fakt niezaprzeczalny....ale - widzi spalanie i już kilka razy wspomniała o apetycie samochodu na paliwo ( w mieście  !!!, krótkie dystanse ) , tym bardziej, że ostatnie dwa auta to były diesle.

No ale, z czegoś w zyciu trzeba być zadowolonym ..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...