Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

a po co ten klasyczny reczny ? ja nigdy nie zaciaglalem a elektryczny zajmuje malo miejsca. To nie jest auto do latania bokiem (jeszcze z CVT ;) ) Auto jest naprawde ladne i co najwazniejsze odstaje do niemieckiego meinstreamu.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=6okq21FNROc

 

 

1.05sek. ,chyba jest podparcie ;)

 

 

Szału nie ma. Jest tryb "I" oraz "S". Prosty, przyjemny, stonowane wnętrze. Ręczny na przycisk, no cóż, kolejna rzecz z elektryki, która może stwarzać problemy. Kwestia gustu. W każdym bądź razie auto nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Ręczny na przycisk, no cóż, kolejna rzecz z elektryki, która może stwarzać problemy. 

 

No już bez przesady,toż to prosta elektroniczna funkcja  ;)  A linkę łatwiej chyba urwać ręcznie albo zetrzeć jakąś tam zębatkę(nie jestem fachowcem :P )

Ja tam bardzo sobie chwalę elektryczny hamulec,bardzo duża wygoda :) Już tylko nieliczne samochody od pewnej klasy mają zaciągany ręczny,to se ne wrati ;)

Do jazdy bokiem jest WRX i Sti.

 

Mnie sie ten środek bardzo podoba,porządek elegancja,duży monitor,ładne wstawki,PIĘKNA kierownica i zapewne podparcie ;)  :P

Samochód z pewnością dla mnie,chociaż nie wiem czy to kogokolwiek interesuje :biglol:  ;)

 

Teraz tylko cena,cena,cena? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego to niby glowa rodziny nie może sobie polatac bokiem jak ma ochotę i musi sobie specjalnie STI do tego kupić ?

W Audi mam elektryczny w fiescie tradycyjny i jezu jakie to wspaniałe uczucie miec możliwość zaciągnąć sobie klamkę.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego to niby glowa rodziny nie może sobie polatac bokiem jak ma ochotę i musi sobie specjalnie STI do tego kupić ?

W Audi mam elektryczny w fiescie tradycyjny i jezu jakie to wspaniałe uczucie miec możliwość zaciągnąć sobie klamkę.........

 

No chyba nic się nie da na to poradzić,taki trend.

Całe szczęście ,że Subaru można sobie jako tako polatać na pustym marketowym placyku,albo na polu przy domu bez konieczności użycia ręcznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A dlaczego to niby glowa rodziny nie może sobie polatac bokiem jak ma ochotę i musi sobie specjalnie STI do tego kupić ?

W Audi mam elektryczny w fiescie tradycyjny i jezu jakie to wspaniałe uczucie miec możliwość zaciągnąć sobie klamkę.........

 

 

No chyba nic się nie da na to poradzić,taki trend.

Całe szczęście ,że Subaru można sobie jako tako polatać na pustym marketowym placyku,albo na polu przy domu bez konieczności użycia ręcznego ;)

Nie napisalem że się nie da tylko denerwujące jest ze jak sobie upalam po moim oesie z góry na dół no na końcu musze się nawracać na 20 razy zamiast sobie na winac na raz na klamce.

Dodatkowo w niektórych bardzo ciasnych zakrętach czy ratowaniach dobrze mieć możliwość podparcia się recznym i tego mi potwornie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodatkowo w niektórych bardzo ciasnych zakrętach czy ratowaniach dobrze mieć możliwość podparcia się recznym i tego mi potwornie brakuje.

 

 

Oj, to na rynku będziesz miał mały wybór :mellow:

To nie jest samochod do zabawy wiec ciężko narzekać aczklwiek nie lubię jak ktoś mi cos z góry narzuca i pozbawia mnie wyboru.

Ppmine juz fakt ze nie ufam tamkim ustrojstwom i wiem że wcześniej czy pozniej od soli sie ten silniczek zatnie albo urwie kabel a wtedy pupa i jesteś ugotowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...