Jump to content

Subaru Levorg [VM] (MY14=>)

Recommended Posts

Zaglądnąłem dziś na Japońską, Kanadyjską i CCCP stronę Subaru, potem otwarłem PL i prawie poplułem ekran ze śmiechu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Sad 1
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dostałem Levorga na cały dzień, bo moje auto ma serwis przy 60.000km. Fajnie się nim jeździ, pod koniec dnia zrobię jakieś podsumowanie, bo to naprawdę ciekawa propozycja. Z góry zaznaczam, że opisuję

Kupiłem Auto Świat z uwagi na artykuł o Levorgu. Nadmienię, że zazwyczaj tej pozycji nie kupuję z przyczyn  "ogólno-progermaniskich" Wspomniany fragment wskazuje na to, że redaktor Borkowski już tam

Chojny szczerze krytykowałem zwłaszcza w latach 2009 kiedy zniknęło ostatnie fajne subaru czyli Legacy i zaczęła sie stylistyczna i mechaniczna mizeria.Po prostu nie mogłem zniesc jak " to nowe " obec

Posted Images

ale było by fajnie jakby był dostępny w PL, miałbym się na co przesiąść z obecnego proceeda

Zapomnij ze będzie Sti w Europie ? Europa idzie w kierunku pseudoekologicznej elektryfikacji

Na razie w ogóle nie wiadomo, czy nowy Levorg trafi do UE. Kiedyś była mowa, że będą dwa nowe silniki, 1.5 i 1.8 DIT. Na ten moment mowa była tylko o 1.8 i przyjmuje się, że będzie miał ponad 200KM. W takim układzie wątpię, że trafi do Europy, że względu właśnie na emisję. Chyba że przygotują specjalnie dla UE E-boxer, z fokusem na emisje a nie moc. 

• 1 month later...

wczoraj spotkalem znajomego handlarza, u ktorego kupilem  Levorga. Powiedzial, ze najnowszy news z JP to ze projekt Levorg poszedl w odstawke i nie bedzie juz zadnego w EU tylko jakies mildhybrydy, eboxery :evil: i zebym swojego zatrzymal tak dlugo jak sie da. Trzeba sie bedzie obejrzec za jakim Seatem Cupra albo inna Skoda RS

13 minut temu, haubi65 napisał:

tylko jakies mildhybrydy, eboxery :evil: i zebym swojego zatrzymal tak dlugo jak sie da. Trzeba sie bedzie obejrzec za jakim Seatem Cupra albo inna Skoda RS

swoją drogą auta alternatywne o których wspominasz będą też w wersjach hybrydowych - nie mild a PHEV - nieco w nich czuć masę baterii za to całkiem fajnie napędzają auta 

https://spidersweb.pl/autoblog/leon-cupra-2020-octavia-rs-hybryda/

1 minutę temu, ketivv napisał:

swoją drogą auta alternatywne o których wspominasz będą też w wersjach hybrydowych - nie mild a PHEV - nieco w nich czuć masę baterii za to całkiem fajnie napędzają auta 

https://spidersweb.pl/autoblog/leon-cupra-2020-octavia-rs-hybryda/

imho najfajniejsze jest to, ze VAG daje wybor: mocna benzyna, PHEV, jest tez w miare mocny diesel... jest tez opcja AWD... czego jeszcze chciec?

• Upvote 1
  • FilipBB changed the title to Subaru Levorg [VM] (MY14=>)