Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

@aflinta

ja oceniam po ilosci tobolow ktore zabierali na narty i teraz do outbacka zabieraja jeszcze wiecej

z monachium do zell jest 160km a wyglada jakby jechali na biegun  :mellow:

 

@Christoph

zazdroszcze umiarkowania w zapelnianiu bagaznika niestety siostra i zona wyznaja zasade 'no limit'

nie mam ani umiejetnosci ani zdrowia zeby z tym walczyc  ;)

 

tapatalked

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, OBK CVT napisał:

@aflinta

ja oceniam po ilosci tobolow ktore zabierali na narty i teraz do outbacka zabieraja jeszcze wiecej

z monachium do zell jest 160km a wyglada jakby jechali na biegun  :mellow:

 

@Christoph

zazdroszcze umiarkowania w zapelnianiu bagaznika niestety siostra i zona wyznaja zasade 'no limit'

nie mam ani umiejetnosci ani zdrowia zeby z tym walczyc  ;)

 

tapatalked

 

 

 


Postraszylem oplatami za nadbagaz i koniecznoscia dalekiego noszenia bagazy do hotelu ;) 

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nurek napisał:


10-15 tys trzeba zainwestować?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wiem ile trzeba wyciszenia na Levego, ale do Mustanga s197 na wyciszenie idzie jakieś 5000. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit flotowy dla dwutlenku węgla od 2021 roku to bodaj 95g/km. W 2030 będzie niecałe 60g/km...

Patrząc na emisję obecnych i nowo wprowadzanych aut to będzie albo bardzo drogo, albo Subaru ma jakiś patent na EU dzięki swojej relatywnie małej sprzedaży, albo może ma jakiś pomysł na łączenie limitów emisji z innym producentem? Ogólnie dla silników spalinowych w EU to słabe perspektywy. A o Subaru na wodór jeszcze nikt nie wspomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kukson napisał:

Jest jeszcze opcja wycofania się z naszego rynku.

To po co homologują nowe modele i wprowadzają na rynek? Chyba są świadomi tego jak wygląda przyszłość norm w EU. Wprowadzać nowego Forestera by za rok wycofać się z rynku? Może te nowe obostrzenia wcale tak restrykcyjne dla nich nie są jak to postrzegamy. Nie mam zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Danko napisał:

Przypominam, że była już współpraca z Toyota. Ta z kolei ma samochody na wodór.. Może jakieś collabo w przyszłości... 

Tyle, że to by musiała być dosyć nieodległa przyszłość, podobnie jak stacje tankowania wodoru by odpowiednią ilość aut sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aflinta napisał:

Tyle, że to by musiała być dosyć nieodległa przyszłość, podobnie jak stacje tankowania wodoru by odpowiednią ilość aut sprzedać.

I tak I nie. Patrz jak mnoży się liczba ładowarek do elektrykow. 10 lat temu nie do pomyślenia. Ja śmiało glosze, że za kolejne 10 lat wszędzie będą samochody na wodór. Problemem tu jest jedynie polityka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, Michał W. napisał:

 

Na filmie widać kamery EyeSight więc Lineartronic CVT.

Pytanie czy to będzie jedyna opcja czy będzie wybór pomiędzy CVT i manual bo w końcu to STI więc ma dawać mega frajdę z jazdy którą lineartronic nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...