Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Than_Junior napisał:

W przeciwienstwie do innych producentow, Subaru swoje "muly" czesto ubiera w stare klamoty innych modeli. Przypomne jak wygladaly pierwsze wersje BRZ ;) (na zdjeciu po lewej) 

 

2013-Subaru-BRZ-with-prototypes.jpg

 

A tu WRX w budzie Imprezy :)

2014-subaru-wrx-mule-opt.jpg

 

i Forek w budzie OBK :)

2007-30497-all-new-2009-subaru-forester-

 

PS Sugeruje otworzy nowy watek o nowym Levorgu!! :D

A to nie wiedzialem, niezle :D

Może się okazać, że to nie levorg 2020 tylko forek czy obk :D

Edytowane przez miketyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2018 o 09:31, Bartiswr napisał:

Jedną z rzeczy, która mnie zastanawia w tej ofercie (niebieski Levorg), to naklejki ze zlotów, które dla mnie mogą być sugestią, że ktoś podczas takich imprez mógł ostro traktować auto (najbardziej obawiam się brania oleju i historii związanych z turbiną). Z drugie strony wiem, że jest to wróżenie z fusów, bo i bez tego nie da się stwierdzić jaka była faktyczna eksploatacja samochodu.   

Dużo za daleko posunięte podejrzenia, a przede wszystkim bezpodstawne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
51 minut temu, chojny napisał:

Co tam się stało? :blink:

 

Pewnie to samo co zwykle - bardzo duży ruch, który powoduje cykliczne zwalnianie a często także zatrzymywanie się całej obwodnicy + symboliczny odstęp pomiędzy samochodami. Mieszanka wybuchowa.

Mały odstęp jest przyczyną zarówno kolizji, jak i braku płynności. Błędne koło.

Powiem szczerze, że ja często wolę jechać przez miasto niż uczestniczyć w tym niebezpiecznym cyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spawalniczy napisał:

 

Pewnie to samo co zwykle - bardzo duży ruch, który powoduje cykliczne zwalnianie a często także zatrzymywanie się całej obwodnicy + symboliczny odstęp pomiędzy samochodami. Mieszanka wybuchowa.

Mały odstęp jest przyczyną zarówno kolizji, jak i braku płynności. Błędne koło.

Powiem szczerze, że ja często wolę jechać przez miasto niż uczestniczyć w tym niebezpiecznym cyrku.

 

Jeżdżę tamtędy codziennie w obie strony niestety, najczęściej prawy pas i autopilot za TIRem. Dantejskie sceny. 

 

 

Ja się pytam raczej o działanie eyesight w tej konkretnej sytuacji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
7 godzin temu, Nurek napisał:

Możliwe, że hamowal za słabo, eyesight się wyłącza przy nawet minimalnym dotknięciu hamulca. Oczywiście, zbyt mały odstęp jest tutaj prawdopodobną przyczyną.

Możliwe, że była to jeszcze wersja bez EyeSight.

Mieliśmy już taką sytuację - klient oficjalnie zarzucał nam, że EyeSight to lipa, bo u niego nie zadziałał. Okazało się, że był to wcześniejszy model, bez systemu. 

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nurek napisał:

Możliwe, że hamowal za słabo, eyesight się wyłącza przy nawet minimalnym dotknięciu hamulca.

Nie do końca. Ostatnio hamowałem za słabo według systemu i ES docisnął mi hamulec mocniej. Alarm wprawdzie fałszywy bo auto skręcało... niemniej ten system robi dobrą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Ostatnio hamowałem za słabo według systemu i ES docisnął mi hamulec mocniej. Alarm wprawdzie fałszywy bo auto skręcało... niemniej ten system robi dobrą robotę.

Docisnął, bo kolejność była dobra. Ale jakby zaczął działać alarm pre-collision, a wtedy zacząłbyś hamować (albo kręcić kierownicą), to siła hamowania zależy od ciebie. Wg instrukcji nie ma interwencji, bo system zakłada ze kierowca podejmuje działania obronne i musi mieć 100% kontroli.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.12.2018 o 17:02, IgorK napisał:


@anakinsky bardzo dobrze to wszystko razem wygląda. Co to za radio? I czy działa kamera cofania?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Stacja multimedialna to Pioneer SPH-DA130DAB. Kamera cofania działa, dodatkowo można zmieniać jej ustawienia poprzez stację. 

Edytowane przez anakinsky
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, anakinsky napisał:

Stacja multimedialna to Pioneer SPH-DA130DAB. Kamera cofania działa, dodatkowo można zmieniać jej ustawienia poprzez stację. 

 

Jak z kwestią montażu (sam, 3rd party, ASO??),ramką i kablami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xemir napisał:

 

Jak z kwestią montażu (sam, 3rd party, ASO??),ramką i kablami ? 

 

Konsolę zakupiłem na japanparts.com. Jest to oryginalna konsola Subaru 2 DIN na rynek JDM. Numer części: 66065FJ110.

Montaż i reszta w Bemocar. Jedyny problem był z dopasowaniem sterowania z kierownicy, ale został opanowany.

 

Radio jest naprawdę rewelacyjne. Apple CarPlay + sterowanie głosowe via iPhone i na GoogleMaps + Spotify zintegrowane z iPhone - wszystko śmiga aż miło.

Dźwięk na głośnikach STEG SQ650C (tylko przód i na razie bez wzmacniacza) miażdży w porównaniu z głośnikami OEM. 

 

66065fj110.jpg

Edytowane przez anakinsky
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.11.2018 o 19:10, aflinta napisał:

Nie do końca. Ostatnio hamowałem za słabo według systemu i ES docisnął mi hamulec mocniej. Alarm wprawdzie fałszywy bo auto skręcało... niemniej ten system robi dobrą robotę.

Zgadzam się Artur, w imprezie również miałem taką sytuację. 

Prosta droga, korek, prędkość max 10 km/h. 

ES mimo mojego hamowania zdecydował, że robię "to mało stanowczo" :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...