Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie wychodzi więc na to, że LEVORG to będzie po prostu wersja kombi Imprezy/XV, czyli taki WRX "Sports Tourer" (jeżeli będzie z 2.0DIT ;) )

 

192206776_624.v1384831945.jpg

 

Untitled-8_thumb%25255B1%25255D.jpg?imgmax=800

 

Przód jest bardzo podobny do nowego WRXa - chyba identyczne przetłoczenia na masce, zderzak trochę inaczej wystylizowany, ale już lampy są takie same (również kierunkowskazy i halogeny) - zarówno jeżeli chodzi o kształt jak i umiejscowienie.

 

Generalnie to bardzo rozsądnych ruch (o ile LEVORG faktycznie trafi do EU). W Europie grono potencjalnych klientów na kompaktowe kombi jest na pewno większe niż na kompaktowego sedana ;)

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej zdjec tutaj - jak na razie nie jest zle, choc proporcje kol do reszty mi troche nie pasuja, i sporo jest takich niespojnych przetloczen:

 

http://www.carscoops...views-next.html

jak dla mnie troszke za duzo tych "chromow" (WRX z fotki powyzej pod tym wzgledem wyglada duzo lepiej), ale generalnie nie jest zle, ba, jest nawet bardzo niezle, prawie bardzo dobrze B):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czym różnią się skrzynie CVT do 1,6 i 2,0?

Czy w słabszej wersji będzie MPT, a w mocniejszej VTD (tak jak w "japońskim" Legacy)?

 

I przynajmniej na razie wynika z tego, że manualu nie będzie, choć z drugiej strony CVT nie jest najgorsza, a w założeniu ma to być szybki, ale "dupowóz" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten przód z tymi chromami wygląda gorzej niż w nowym WRXie, ale ogólnie auto zapowiada się super. Na fotkach widać, że fotele mają trochę inny kształt niż w XV, czy nowym Forku - mam nadzieję, że będą wygodniejsze ;)

 

Wygląda świetnie. Wygląda wielkościowo na odpowiednik Audi A4, jeśli tak będzie to będzie kozak

 

To złudzenie - wielkościowo to powinien być raczej odpowiednik wydłużonego A3 Sportback tudzież Forda Focusa, VW Golfa kombi. Widać po nadwoziu i środku, że całość to zmodyfikowana obecna generacja Imprezy/XV. Nie zmienia to jednak faktu, że wygląda bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to hasło: Real Sports Tourer :D . Wiem, że to w tej chwili może być głupie pytanie, ale ktoś może gdzieś przeczytał jaką pojemność ma bagażnik :question::mrgreen:. Tylko felgi trzeba mu założyć jakieś większe i będzie git.

 

Nowy concept Legacy ma 4,97m

 

http://www.subaru.jp/levorg/sp/

 

Czy Levorg wyjdzie wogóle na USA i Europę :question:

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bomba :) z odpowiednim silnikiem to co czego szukam nie za wielki, szerokosc tylko 1,78 (legacy 1,78) cm dlugosc 4,69 (Legacy 4,75) wysokos 1,485 (Legacy 1,505). Czyli troszke mniejsze ale nia za male. Praktycznie w srodku wymiary jak w Legacy za to o 6 cm krotsze i nizsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można podejrzewać, że kolejne Legacy jeszcze bardziej urośnie. Levorg ma tak jakby być pomostem pomiędzy Imprezą a Legacy, w razie gdyby klient stwierdził, że Impreza za mała a Legacy za duże. Biorąc pod uwagę, że zapowiedzieli za 3-4 lata nową, lepszą, większą Tribecę to taka decyzja nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjęcia to bliżej mu (Levorg-owi) do wersji produkcyjnej niż konceptu. Poza tym są konkretne dane techniczne, masa, wymiary itp. więc pewnie wiele się nie zmieni.

 

Jeśli pamiętacie koncept poprzedniej wersji Legacy (taki błyszcząco srebrny) to poza detalami (światła, lusterka, zderzaki) to bryła była blisko wersji produkcyjnej.

Co prawda z Imprezą już tak nie było, ale Levorg wygląda obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest koncept. To jest wersja przedprodukcyjna. 4 stycznia w Japonii będą mogli zamiawiać "pre-order", a na początek wiosny (pewnie marzec) ruszy sprzedaż. Tyle że w Japonii. Myślę że w Europie będzie to we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...