Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Dajesz w palnik i póki nie założysz kontry systemów tak jakby nie ma.

Tyłem zarzuca chętnie. Lewą się nie da - komputer odcina od razu gaz. zarzucić też średnio, nawet z wyłączonym vdc cośtam skrzypi i po zabawie. Ale generalnie nie ma tragedii. Ingeruje nie aż tak agresywnie i sporo zostaje w naszych rękach i nogach :)

 

P.S. wracając do spalania, przy aktualnych cenach rzeczywiście schodzi na drugi plan, chyba, że zapomnimy zabrać ze sobą środków płatniczych...11m87b8.jpg

Można tak :)

 

Zakorkowany poznań 10-12. Normalna trasa 7.5

 

Jak Ci się nie spieszy w mieszanym bierze nam m ok 8

 

P.s. wszytko i tak zależy od kierowcy, kierowcy,kierowcy i warunków :)

 

P.s.2 przy równym 100 6.8-7.2. 140 ok 9-10.

Edytowane przez mmarcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy normalnej jezdzie 9-11. Tak jak moim Legacy 2D przy spalaniu 7 l/100km

miasto 10-11

9 l/100km do max 130 km/h

12 przy 150-160

szybciej nie jezdzilem

ale teraz dosyc zimno i auto jeszcze niedotarte

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonilem do siostry i mam dane po 14 kkm z ogonkiem

wiekszosc przebiegu po autostradch

srednia z rachunkow za paliwo to 10.4

raczej dokladne dane bo siostra ma levorga w wynajmie i zbiera kazdy kwitek

z drugiej strony w niemczech jezdzi sie ostrzej wiec ma wyzsze spalanie

 

Tapniete z xperii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyć 1l do wyników i wyjdzie spalanie Legacy 3.0 ;) (ciężko zejść w granice 8l/100km ale wyższe wyniki jak najbardziej). Ot cały downsizing!

 

Oszczędności są po prostu przy mniejszych prędkościach, przy autostradowych to faktycznie wszystko jedno :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem Levorga na śniegu i samym gazem można fajnie zarzucić pupą ;) no i robiąc kontrę kończy się zabawa tak samo tą jak w XT.  Leciałem też powyżej 100km/h i spodziewałem się jakiejś podsterowności, a o dziwo trzymało się drogi jak polityk posady.

 

Przyznam że brak możliwości wyłączenia VDC trochę mnie zaniepokoił. Rozumiem, że system pozwala nieco zarzucić tyłem ale 360 stopni na śniegu już się nie wykręci?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyznam że brak możliwości wyłączenia VDC trochę mnie zaniepokoił. Rozumiem, że system pozwala nieco zarzucić tyłem ale 360 stopni na śniegu już się nie wykręci?

 

Zależy co oznacza słowo nieco bo ostatnio poszedłem konkretnym bokiem po śniegu a typowego baczka na śniegu pewnie się nie uda bo system się wtrąci jak w XT(Forkiem udało mi się dookoła zakręcić ale to na dużym placu). Problem w Levorgu zresztą tak samo w XT(wiadomo CVT) jest, że system za szybko się budzi i przy kontrze już wkracza do akcji i psuje zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

360 stopni na śniegu już się nie wykręci

 

Bo to auto nie służy do kręcenia bączków. ;)

 

 

Witam, czy ktoś z was posiada może te felgi do Levorga i podzieliłby się zdjęciem autka ?
na zdjęciu wyglądają super, ale jak zapytałem o nie u dealera to cena zwaliła mnie z nóg (9000zł za komplet )attachicon.gifStudio_20160120_213011.jpg

 

Cena faktycznie "atrakcyjna"  :unsure:

 

Poza tym tak ciemne felgi będą chyba pasować tylko do jasnych kolorów lakieru. 

Do mojego myślałem o zakupie na lato białych albo jasno srebrnych. np. takich

 

sl5_a_250.jpg

 

Problem z felgami do Levorga jest taki, że trudno znaleźć fajne z ET 55. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim typem są też te: OZ superturismo lm w szarym kolorze, a parametry mają następujące 7.5x18 et48, tylko właśnie nie jestem pewny czy podpasują do auta ze względu na ET.

Dodam, że mój Levorg którego odbieram w piątek jest w kolorze lapis bluepost-24607-0-23169100-1453324241_thumb.png

W moim poprzednim aucie przy podobnym zestawieniu kolorystycznym i przy podobnym wzorze felg audi wyglądało raczej dobrze ☺post-24607-0-56437900-1453324718_thumb.jpg

Edytowane przez maarreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w kolorze lapis blue
 

 

Bardzo fajny kolor.  :thumbup:

 

Ładne te OZ. I są sporo jaśniejsze od tych za 9 tys. z logo STI. Powinny pasować (kolorystycznie, bo co do ET to trzeba by przymierzyć). 

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w kolorze lapis blue

 

 

Bardzo fajny kolor. :thumbup:

 

Ładne te OZ. I są sporo jaśniejsze od tych za 9 tys. z logo STI. Powinny pasować (kolorystycznie, bo co do ET to trzeba by przymierzyć).

No niestety tutaj jest pies pogrzebany, że wszędzie gdzie patrzyłem to są one dostępne na zamówienie, nie mają na "stanie", żeby przymierzyć Edytowane przez maarreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to cudne auto! Wiozłem dziś Levorgiem dzieciuchy do szkoły i przy każdym winklu z tyłu słyszałem wrzask dwóch prztemocli: "Bokiem, bokiem!" ;) Samochód cudnie lata i bardzo przypomina mi (w tym lataniu) WRX. Prawdą jest, że VDC trochę zabawę psuje ale przy odpowiednich prędkościach jest to mniej uciążliwe ;) (tak mnie naszło bo ostatnimi czasy przesiadłem się na inne auto i "zapomniałem" jaka to zabawa)

Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...