Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z maluchami nie trzeba wcale siedzieć - chyba że się dzieci do tego przyzwyczai. U mnie żona zawsze siedzi z przodu i jak mieliśmy jedno dziecko i tymbardziej teraz jak mamy dwójkę. Z tyłu dwa razy wciskaliśmy koleżankę, podrzucić do domu, ale dość szczupłą a i tak niewygodnie.

Kiedyś był o tym artykuł w Plejadach, gdzie odpowiedziano na pytanie 'kto jest najważniejszy dla nas' jeśli dziecko to mama ma siedzieć na przednim fotelu aby dzieci miały mamę! Obecnie to na przednich fotelach mamy poduszki przednie, poduszki boczne, napinacze pasów, lepiej ukształtowane oparcie dla dorosłego człowieka i odpowiednią wysokość zagłówka.Tam mama jest najbezpieczniejsza a ona jest dla dzieci najważniejsza przez całe ich życie. Misia z podłogi można podnieść na parkingu, a pociechy szybko się orientują że nie warto rzucać na podłogę bo tym nic nie ugrają, rodzice z przodu staną się oczywistą rzeczą, a w drodze i tak jest super i wesoło.

 

Po czesci tak, ale ja pisze o podrozy 200km z dwojka maluchow (2 i 0.5 lat) - taka podroz wymaga albo kogos z tylu, albo czestych postojow, bo wypadl smoczek, bo starszej spad bidon, bo sie zaplatala i placze itd...jak spia to jest luksus. Wiadomo ze na dojazdy kilkunastokilometrowe i z wiekszym jednym dzieckiem i drugim maluchem nie ma problemu i mama moze z przodu siedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę z dzieciakiem trasę Zamość-Słupsk i nigdy z nim nikt z tyłu nie siedział ani ja co 5 min nie stawałem.

Wydaje mi się że to tylko kwestia przyzwyczajenia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po czesci tak, ale ja pisze o podrozy 200km z dwojka maluchow (2 i 0.5 lat) - taka podroz wymaga albo kogos z tylu, albo czestych postojow, bo wypadl smoczek, bo starszej spad bidon, bo sie zaplatala i placze itd...jak spia to jest luksus.

 

Dlatego ja jeśli tylko mogę zaplanować godzinę wyjazdu z dziećmi, to ruszam o tej godzinie o której normalnie idą spać. Mija 15 minut, robi się cisza na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko : może ktoś wie jak działa ten zestaw oświetlenia wnętrza     http://www.subaru.pl/acc_16levorg_05.html

 

Chodzi mi o to co dokładnie jest podświetlone ? -> Przestrzeń na nogi kierowcy ? Przestrzeń na nogi pasażera z przodu ? Przestrzeń na nogi pasażerów z tyłu ? Może coś jeszcze ?

 

Kiedy to światełko się świeci ? -> Na postoju przy zamkniętych drzwiach ? Na postoju przy otwartych drzwiach ? Podczas jazdy ?

 

Może ktoś ma jakieś fotki albo filmik ?

 

Będę wdzięczny , pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków :-)

Edytowane przez karlin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko : może ktoś wie jak działa ten zestaw oświetlenia wnętrza     http://www.subaru.pl/acc_16levorg_05.html

 

Chodzi mi o to co dokładnie jest podświetlone ? -> Przestrzeń na nogi kierowcy ? Przestrzeń na nogi pasażera z przodu ? Przestrzeń na nogi pasażerów z tyłu ? Może coś jeszcze ?

 

Kiedy to światełko się świeci ? -> Na postoju przy zamkniętych drzwiach ? Na postoju przy otwartych drzwiach ? Podczas jazdy ?

 

Może ktoś ma jakieś fotki albo filmik ?

 

Będę wdzięczny , pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków :-)

 

Będę miał to montowane w STi niebawem więc dam znać jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanko : może ktoś wie jak działa ten zestaw oświetlenia wnętrza     http://www.subaru.pl/acc_16levorg_05.html

 

Chodzi mi o to co dokładnie jest podświetlone ? -> Przestrzeń na nogi kierowcy ? Przestrzeń na nogi pasażera z przodu ? Przestrzeń na nogi pasażerów z tyłu ? Może coś jeszcze ?

 

Kiedy to światełko się świeci ? -> Na postoju przy zamkniętych drzwiach ? Na postoju przy otwartych drzwiach ? Podczas jazdy ?

 

Może ktoś ma jakieś fotki albo filmik ?

 

Będę wdzięczny , pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków :-)

 

Będę miał to montowane w STi niebawem więc dam znać jak to wygląda.

 

 

   Dzięki serdeczne.  Będę czekał na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw STI mozna bez problemu dostac u dealera w Belgii. Kosztawal - moge sie mylic - okolo 500euro w ramach jakiejs tam promocji. W zamian dostajemy spojlery a wsrodku logo na kilku elementach.

Plakietki, spojlery, napisy STI - extra, warto :D;) Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw STI mozna bez problemu dostac u dealera w Belgii. Kosztawal - moge sie mylic - okolo 500euro w ramach jakiejs tam promocji. W zamian dostajemy spojlery a wsrodku logo na kilku elementach.

Jak dają do tego 2.0 DIT to zniosę nawet kwotę z jeszcze jednym zerem na końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dają niestety...

 

 

 

Zestaw STI mozna bez problemu dostac u dealera w Belgii. Kosztawal - moge sie mylic - okolo 500euro w ramach jakiejs tam promocji. W zamian dostajemy spojlery a wsrodku logo na kilku elementach.

Jak dają do tego 2.0 DIT to zniosę nawet kwotę z jeszcze jednym zerem na końcu :)

 

Tak się ostatnio porobiło, że AMG, sti, M oznaczają jedynie ozdobne listewki a nawet imitację podwójnego wydechu na tylnym zderzaku. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny jakiś ten concept. Rok temu na tych samych targach miał napędy, skrzynie i hamulec od STI w połączeniu z 2.0DIT.....

Im blizej wersji produkcyjnej, tym mniej prawdziwych ficzerow i tym wiecej dokladek, spojlerow ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam sie do zakupu levorga i bardzo nurtuje mnie sprawa spalania w tym aucie....

W związku z tym mam prośbę do posiadaczy tego modelu:

Czy możecie podać mi rzeczywiste spalanie tego autka przy normalnym eksploatowaniu w mieście i na trasie przy 150 km/h?

Chodzi mi o to czy jeśli będę jeździł dynamicznie, ale nie bardzo agresywnie to spalanie będzie bliższe 9, 10, 12, czy może 15 litrom w mieście? A na trasie 7, 10 czy np 13 litrom?

Zdaje sobie sprawę,ze jest to trudne pytanie, bo na precyzyjna odpowiedz wpływa sporo czynników, ale naoglądałem sie jakiś testów spalania i rozstrzał podawanych danych jest bardzo duży (od 7 do 15)

 

Z góry dziękuje za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...