Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

A Tobie to szwy w gatkach nie przeszkadzają? Czy masz takie na specjalnie zamówienie?

 

jak bardzo byś się starał nie obrazisz mnie

 

Akurat na tym mi nie zależy. Po prostu zastanawiam się ile dziur w całym jeszcze znajdziesz. I powiem szczerze, akurat to mnie w Tobie irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu nie napisał, że policzył tylko że mu się wydaje. Dlatego jest dentystą. Oni muszą umieć rachować tylko do 32 ;)

Edycja:

Ci z doktoratem do 34. Muszą jeszcze policzyć dwie urocze pieklęgniarki asystentki ;)

Edytowane przez Grzegorz Magdziarz
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu nie napisał, że policzył tylko że mu się wydaje. Dlatego jest dentystą. Oni muszą umieć rachować tylko do 32 ;)

Edycja:

Ci z doktoratem do 34. Muszą jeszcze policzyć dwie urocze pieklęgniarki asystentki ;)

 

Myślałem, że do 16 i rozróżniać góra, dół... człowieka całe życie zaskakują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mają to wliczone w cenę?

 

Nawet jeśli to u nas niestety nie ma nawet opcji przedłużenia.

Lub finansowania np. 3x33

 

Btw mają akcję promocyjną przy zakupie Levorga 2000 Euro zniżki do końca listopada, taaaa.... 

 

Oraz fakt, ze u dealerów stoja samochody w wersji Sport gotowe do wzięcia za około 130 tyś

Zagadka, który dealer w Polsce sprzeda mi za tyle auto? :)

Edytowane przez Mac Blach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo-marka, ktora nie jest raczej punktem odniesienia dla milosnikow Subaru ze wzgledu na zupelnie inna stylistyke i wlasnosci jezdne, oferuje: pakiet Polestar podnoszacy moc silnika bez utraty gwarancji; do gwarancji fabrycznej na 2 lata mozna dokupic ubezpieczenie na kolejne 3. Jeden i drugi pakiet ma swoja niemala cene, ale jest dostepny w ofercie dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeździłem Levorg-iem ale jeśli ma to być auto "na asfalt" to nie mam najmniejszej wątpliwości, że tylko i wyłącznie Levorg 

 

przeznaczenie auta determinuje wybór

 

Dziekuję za sugestię.

Auto ma być użytkowane na asfalcie, jazdę w terenie mam w pracy.

Zastanawia mnie pozycja za kierownicą, bo przyzwyczaiłem się już do siedzenia wyżej.

XV to nie Hilux, ale chyba pozycja kierowcy jest wyższa niż w Levorg?

Wyprowadźcie mnie proszę z błędu, jeżeli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie jeździłem Levorg-iem ale jeśli ma to być auto "na asfalt" to nie mam najmniejszej wątpliwości, że tylko i wyłącznie Levorg

 

przeznaczenie auta determinuje wybór

 

Dziekuję za sugestię.

Auto ma być użytkowane na asfalcie, jazdę w terenie mam w pracy.

Zastanawia mnie pozycja za kierownicą, bo przyzwyczaiłem się już do siedzenia wyżej.

XV to nie Hilux, ale chyba pozycja kierowcy jest wyższa niż w Levorg?

Wyprowadźcie mnie proszę z błędu, jeżeli się mylę.

Jest dość wysoko. Ja obniżyłem sobie siedzenie na max (akurat miałem wersję elektr.) i jeszcze trochę niżej bym chciał (mam 178 cm wzrostu) . W Foresterze SG też tak jest. Ale w sumie jest bardzo wygodnie! O wiele bardziej niż w moim Forku. Siedzenie ma regulację kąta pochylenia siedziska. Wg mnie jest bardzo wygodnie. Auto samo chce jechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W XV siedzie sie podobnie głeboko jak w Levorgu a nie na kozle jak w Forku. Roznica jest to ze Levorg ma niezle fotele z trzymaniem bocznym, ktorych nie ma w XV oraz to ze XV ma 22 cm przeswitu i w rzeczywistosci jestes wyzej niz w Levorgu i wysiada sie latwiej. Mi osobiscie taka pozycja za kierownica bardzo odpowiada dlatego tez nie kupilem forka  ( jak kupowałem ceny tych 2 aut były bardzo zbliżone )

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za Wasze opinie.

Moim pierwszym wyborem był XV, ale jak zobaczyłem Levorga, powoli zacząłem przychylać się ku tej opcji.

XV jeździłem i odpowiadała mi pozycja za kierownicą, chociaż, jak napisał Karas, na pewno perspektywę zmieniła wysokość prześwitu.

A jak wyglada według Was porównanie komfortu jazdy obu aut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...