Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

bo jakby przeciw "remapowi" w aucie na gwarancji to są warunki gwarancji
  

 

Wracaja do wiekszej mocy w Levorgu, w Szwajcarii mozna zamówic w salonie Levorga 1,6 z mapą na 210KM by Ecutek i samochód ma nadal 3lata gwarancji.

 

 

stąd moje doprecyzowanie pytania bo chyba w PL takiej oferty niema na tą chwilę 

 

a ta która jest w CH w jakiś sposób ma wsparcie importera (choć warunków tej gwarancji nie znamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładki na rant błotnika w przypadku tego Levorga są dość duże, lepsze byłby dyskretniejsze w  XV jednak są takie jakie są

być może te z XV też by pasowały

 

chodziło mi o koncept, iż na bazie tego auta można zrobić Levorga Outback 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji do XT nie znalazł ktoś remapu? ;)

 

  Zobacz tutaj , może znajdziesz coś ciekawego , albo się z nimi skontaktuj i pogadaj :  http://subaru.nie-ASO.pl/pl/oferta/forester_25l_xt.php

 

  Mam nadzieję , że zrobią coś do Levorga i wtedy go kupię i tam go podrasuję :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) chodziło mi o koncept, iż na bazie tego auta można zrobić Levorga Outback 

 

ale po co?

 

czy kazdy Subarak ma byc SUV'em / miec przeswit 18cm i wiecej :question:

ktos chce malego SUV'a, to kupi XV, sredniego - Forka, duzego - OBK (czy nastepce B9 za kilka lat)

 

ja rozumiem, ze Subarowcy to taki dziwny lud, obnizajacy Forkow i liftujacy Imprezy WRX, ale jakos podnoszenia Levorga, ktory wlasnie zostal zaprojektowany jako "polykacz zakretow", zrozumiec nie moge... :blink:

 

 

edit: choc oczywiscie takiego prawa nie kwestionuje wg. zasady "wolnoc Tomku..." / kto bogatemu zabroni :D

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ktos chce malego SUV'a, to kupi XV, sredniego - Forka, duzego - OBK (czy nastepce B9 za kilka lat)
 

 

1. toż właśnie chodzi o to żeby nie był SUV-em tylko funkcjonalnym kombi ze zwiększonym prześwitem - jest 

2. XV w porównaniu do Levorga ma mały bagażniczek, który może być nieatrakcyjny dal części klientów, Forester to już "pełną gębą" SUV, Outback to inna wielkość auta

3. XV jest dokładnie taką wersją zwykłej Imprezy jaką mógłby być "podniesiony Levorg" w ramach nadwozia kombi

4. Levorg ma ciekawy silnik benzynowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tych co chcą podnieść Levorga: jest OBK, Forester, XV.


 

ktos chce malego SUV'a, to kupi XV, sredniego - Forka, duzego - OBK (czy nastepce B9 za kilka lat)
 

 

1. toż właśnie chodzi o to żeby nie był SUV-em tylko funkcjonalnym kombi ze zwiększonym prześwitem - jest 

2. XV w porównaniu do Levorga ma mały bagażniczek, który może być nieatrakcyjny dal części klientów, Forester to już "pełną gębą" SUV, Outback to inna wielkość auta

3. XV jest dokładnie taką wersją zwykłej Imprezy jaką mógłby być "podniesiony Levorg" w ramach nadwozia kombi

4. Levorg ma ciekawy silnik benzynowy

 

 

A Tobie to szwy w gatkach nie przeszkadzają? Czy masz takie na specjalnie zamówienie? :biglol:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...