Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jechałem. Dlatego napisałem, że raczej nie ma szans, ale nie stwierdziłem tego kategorycznie.

Fajnie są wyprofilowane oparcia w GT-s. Nie wiem czy siedziska są tu decydujące - w końcu to nie jest rajdówka.. Ale nie jechałem jeszcze. Na razie nie mam czasu..

Wogóle to w porównaniu z moim Forkiem wyglądają nieźle - chciałbym takie w XT

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jechałem. Dlatego napisałem, że raczej nie ma szans, ale nie stwierdziłem tego kategorycznie.

Fajnie są wyprofilowane oparcia w GT-s. Nie wiem czy siedziska są tu decydujące - w końcu to nie jest rajdówka.. Ale nie jechałem jeszcze. Na razie nie mam czasu..

Wogóle to w porównaniu z moim Forkiem wyglądają nieźle - chciałbym takie w XT

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Dlatego właśnie pytałem Pana Andrzeja, czy jest opcja przeszczepu. Podobnie kierownica w Levorgu jest taka, jaka powinna być w XT od początku. Zobaczymy czy będzie tu jakaś wiadomość od dilera co do możliwości i ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie mijania to LEDY a nie ksenony - przynajmniej tak jest w WRX/STI, a lampy wyglądają na identyczne ;)

 

Kurcze,dostałem informację,że mijania to ksenony a drogowe to halogeny,czyli dokładnie tak jak w Legacy,czyli krok w tył.

Jeśli mijania to Ledy to byłoby genialnie!!!

Skonfrontujmy te informacje,bo nie chcę nikogo wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak mi się przypomniało:

 

-szkoda,że nie ma dziennych LEDów,bo to dziś już standard.

 

-szkoda,że nie ma biksenonów tylko ksenony,nie mówiąć o LEDach drogowych,które wchodzą wypierając ksenon.

 

Proponuję jazdę próbna i gwarantuje ze w/w nie będzie miało znaczenia.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem na żywo i jedna rzecz mnie nieco niepokoi do codziennego użytkowania. Te szerokie progi...bardzo ładne ale czy praktyczne? Czy nie będzie dochodziło do notorycznego ocierania butami przy wsiadaniu i wysiadaniu?

Dziś będę miał na dłuższą chwilę do jazdy to będę mógł ocenić pozostałe rzeczy.

W każdym razie pierwsze wrażenie bomba...nawet Żonie się podoba choć ona do aut podchodzi w sposób taki, że mają przewozić z punktu A do B :)

 

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze tak mi się przypomniało:

-szkoda,że nie ma dziennych LEDów,bo to dziś już standard.

-szkoda,że nie ma biksenonów tylko ksenony,nie mówiąć o LEDach drogowych,które wchodzą wypierając ksenon.

Proponuję jazdę próbna i gwarantuje ze w/w nie będzie miało znaczenia.:)
Proponuję uważniej czytać forum:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66810-subaru-levorg/?p=2323877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jeszcze tak mi się przypomniało:

-szkoda,że nie ma dziennych LEDów,bo to dziś już standard.

-szkoda,że nie ma biksenonów tylko ksenony,nie mówiąć o LEDach drogowych,które wchodzą wypierając ksenon.

Proponuję jazdę próbna i gwarantuje ze w/w nie będzie miało znaczenia.:)
Proponuję uważniej czytać forum:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66810-subaru-levorg/?p=2323877

OK.

 

P.S. przynajmniej dla mnie górę bierze cały samochód plus cena. Z tego co wiem leży są dzienne, ksenony są bez bi.

 

 

 

 

Jeszcze tak mi się przypomniało:

-szkoda,że nie ma dziennych LEDów,bo to dziś już standard.

-szkoda,że nie ma biksenonów tylko ksenony,nie mówiąć o LEDach drogowych,które wchodzą wypierając ksenon.

Proponuję jazdę próbna i gwarantuje ze w/w nie będzie miało znaczenia.:)
Proponuję uważniej czytać forum:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66810-subaru-levorg/?p=2323877

OK.

 

P.S. przynajmniej dla mnie górę bierze cały samochód plus cena. Z tego co wiem ledy są dzienne, ksenony są bez bi.

 

 

 

 

Jeszcze tak mi się przypomniało:

-szkoda,że nie ma dziennych LEDów,bo to dziś już standard.

-szkoda,że nie ma biksenonów tylko ksenony,nie mówiąć o LEDach drogowych,które wchodzą wypierając ksenon.

Proponuję jazdę próbna i gwarantuje ze w/w nie będzie miało znaczenia.:)
Proponuję uważniej czytać forum:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66810-subaru-levorg/?p=2323877

OK.

 

P.S. przynajmniej dla mnie górę bierze cały samochód plus cena. Z tego co wiem ledy są dzienne, ksenony są bez bi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wg mnie to światła mijania to halogeny. Led to postojowe.

Auto ma światła mijania w technologii LED, ksenonów tam nie uświadczysz ;) Dzienne to świeczuszki w halogenach (na szczęście niedługo powinna być opcja zmiany na LED ) a długie to zwykłe światła. Tak czy inaczej - Levorg świeci bardzo dobrze i pomimo wady wzroku (wiek, cholera... ;) ) jazda nocą zupełnie mnie nie męczy. Generalnie samochód z dnia na dzień podoba mi się bardziej. Co do spalania - pierwsze 500km (czyli nie dotarte auto, jazdy testowe i ogólnie nauka nowego modelu) - 10,2 (z przeliczenia km do zalanych litrów, nie z kompa, który oszachrował do 10.8) - czyli jest dobrze, dla porównania taka sama historia z Outbackiem zakończyła się wynikiem 11,3 a teraz mam 8,9.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.., słabe wygłuszenie od nadkoli. Auto jest przyklejone do drogi i bardzo denerwuje brak mocy. Wg mnie 200km zdecydowanie powinno być w takim zestawieniu.

Dokładnie mam te same obserwacje i wrażenia. Dlatego czekam na 2,0, gdzie mankamenty w postaci wyciszenia nadkoli przestaną mieć znaczenie, a przy tym układzie jezdnym będzie to jeden z najskuteczniejszych cywilnych pojazdów do pokonywania dowolnych dróg z wielką dozą frajdy i bezpieczeństwa :)

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczoraj oglądałem na żywo i jedna rzecz mnie nieco niepokoi do codziennego użytkowania. Te szerokie progi...bardzo ładne ale czy praktyczne? Czy nie będzie dochodziło do notorycznego ocierania butami przy wsiadaniu i wysiadaniu?
 

 

Mój dealer zaproponował mi oklejenie górnej części progów grubą folią przezroczystą. Jak odbiorę auto to zrobię fotki i zobaczycie efekt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.., słabe wygłuszenie od nadkoli. Auto jest przyklejone do drogi i bardzo denerwuje brak mocy. Wg mnie 200km zdecydowanie powinno być w takim zestawieniu.

Dokładnie mam te same obserwacje i wrażenia. Dlatego czekam na 2,0, gdzie mankamenty w postaci wyciszenia nadkoli przestaną mieć znaczenie, a przy tym układzie jezdnym będzie to jeden z najskuteczniejszych cywilnych pojazdów do pokonywania dowolnych dróg z wielką dozą frajdy i bezpieczeństwa :)

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

 

bedzie 2,0 dit>?

 

 

Wg mnie to światła mijania to halogeny. Led to postojowe.

Auto ma światła mijania w technologii LED, ksenonów tam nie uświadczysz ;) Dzienne to świeczuszki w halogenach (na szczęście niedługo powinna być opcja zmiany na LED ) a długie to zwykłe światła. Tak czy inaczej - Levorg świeci bardzo dobrze i pomimo wady wzroku (wiek, cholera... ;) ) jazda nocą zupełnie mnie nie męczy. Generalnie samochód z dnia na dzień podoba mi się bardziej. Co do spalania - pierwsze 500km (czyli nie dotarte auto, jazdy testowe i ogólnie nauka nowego modelu) - 10,2 (z przeliczenia km do zalanych litrów, nie z kompa, który oszachrował do 10.8) - czyli jest dobrze, dla porównania taka sama historia z Outbackiem zakończyła się wynikiem 11,3 a teraz mam 8,9.

Pozdrawiam

 

jaki kolor wybrałeś ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę zakupić samochód w najbliższym czasie więc nie mogę czekać na 2DIT. Myslelismy o XT ale nie wpisuje się on w typ małe sprytne i praktyczne - uzywalismy przez 10 lat na codzien małe GTA i stwierdziliśmy z żoną że coś takiego potrzebujemy. Levorg mimo że jest dosyć długim kombiakiem jest fajnie uszyty i chyba wpisuje się w potrzeby poza mocą i wysokością zawiasu. Po kilku godzinnej zabawie nie mam większych zastrzeżeń do praktyczności poza tym co pisałem. Nie sprawdziłem podświetlenia przy jeździe nocnej. Jakie macie wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...