Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A są na tyle grube (odstające) że chronią krawędź drzwi np. przy otwieraniu w garażu? To dolne przetłoczenie nie odstaje bardziej?

 

Są grube, ale raczej chronią przed innymi drzwiami.

 

 

 

Przemek,a co myślisz o tym?

 

Brzyyyyydal :P:biglol: 

 

Mam nadzieję, że jednak jest 5x100 (o czym chyba gdzieś wcześniej pisał Dyrektor, bo jak nie to będę miał komplet 17-tek na zbyciu. :unsure:  


Też jestem zainteresowany ET  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych stronach znalazłem, że felgi do Levorga mają ET 55

 

http://www.subaru.se/tillbehor/levorg/wheels/

 

Więc jeśli tylko będzie 5x100 to na zimę będą felgi z Legacy IV. :)


Natomiast co do listw, to faktycznie … lekka porażka.

 

j105eva100.jpg


I jeszcze coś dla posiadaczy czworonogów ;)

 

http://www.subaru.se/tillbehor/levorg/utility/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

że jednak jest 5x100

po zdjeciach felg , wnioskuje 5x100 wiec moim zdaniem śpij spokojnie :)

 

zeby bylo ciekawiej, ja stawiam na 5x114.3 ;)

(przeciez wiadomo, ze Levorg = WRX kombi :P )

jeszcze by dac mozliwosc zamowienia opcjonalnych (lepszych) foteli, np. do Forka XT, i bylbym totalnie happy

Dokładnie, te fotele co oferują w standardzie, praktycznie dyskwalifikują to auto w moich oczach (krótkie siedzisko, brak regulacji lędźwi), a kupować auto by od razu wymieniać fotele, to chyba nie tędy droga.

 

otoz to... naprawde nie jestem w stanie zrozumiec takiego podejscia - najbardziej "sportowy" cywilny Subarak otrzymal takie nijakie fotele (moze te z Levorga beda p&p?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się wczoraj "białemu" i naprawdę nie wiem jak mój szanowny "stary" Kolega Stachu mógł porównywać Levorga do "pojazdu dla ludu". :)

Tego się po prostu nie da porównać. Na żywo jak zwykle wygląda o niebo lepiej niż w na fotkach. Rasowe sportowe kombi z agresywnym przodem i relatywnie wielkim wlotem powietrza na dość krótkiej masce. Prawie tak samo jak w STI. Całość robi naprawdę bardzo dobre wrażenie. "Świeży" i nowoczesny dupowóz.

Oczywiście Japończycy musieli wpaść do doskonałe pomysły dokładając tu i tam beznadziejne plastikowe imitacje aluminium. Tandetnie wyglądające nakładki na lusterka ale to da się zmienić.

Nie wiem skąd w papierach jest prześwit 13.5cm. Na pewno tyle nie ma. Wizualnie miałem wrażenie, że auto nie zjedzie z chodnika bez rozwalenia przedniego zderzaka  a krawężnik był raczej skromny.


 

 

(moze te z Levorga beda p&p?)

 

lepiej wcześniej się do nich przymierzyć. W Leveorgu są od STI i jako "sportowe" to OK ale na super komfortowe nie wyglądają. Siedzisko jest chyba nawet krótsze niż w Forku. Przynajmniej takie odnosłem wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

, że dół zderzaka w Levorgu jest wyżej niż w Imprezie 11MY, która ma podobno prześwit 15 cm.

 

15cm ma poprzednia wersja Legacy a Levorg jest zdecydowanie niższy. Chyba, że to jakieś czary .....

 

Zależy gdzie mierzony był ten prześwit i czy to prześwit poprzeczny czy podłużny. Pierwszy śnieg zweryfikuje czy jest wystarczający :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześwit to się chyba mierzy od miejsca, w którym auto ma najniżej do ziemi, a nie od miejsca jak wysoko jest zawieszony zderzak?

 

Proszę mnie nie łapać za słówka, bo oczywistym jest, że opony są najbliżej do ziemi ^^

 

Odnośnie listw. Z mojego punktu widzenia listwy carbonowe na lapis blue dobrze będą się komponować jeżeli są w połysku tak jak np. hydrografika o wyglądzie carbonu :-)

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...