Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy za granicą dadzą obcokrajowcowi auto na jazdę próbną ;)

 

https://www.youtube.com/watch?t=12&v=fEG87VmujMM

mysle ze nie powinno byc problemu ale musisz miec norweski numer idetyfikacyjny.Ja juz jezdzilem i to nawet bez prawa jazdy bo sobie w domu przez przypadek zostawilem ;) i to niewykuczone ze autem z reklamy.

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66810-subaru-levorg/?p=2322015

 

Nie inny numer rej.

 

 

Tetryk Trudzi zawsze z balkonu darł klawisze że badziew, bez sensu, Audi lepsze, GT to było coś... a tu po tyłu latach taka akcja :)

Chojny szczerze krytykowałem zwłaszcza w latach 2009 kiedy zniknęło ostatnie fajne subaru czyli Legacy i zaczęła sie stylistyczna i mechaniczna mizeria.Po prostu nie mogłem zniesc jak " to nowe " obecnie juz stare Legacy wyglądało ale na całe szczesćie subaru powoli wraca i to w dobrym stylu.BRZ , potem STI , nowe OBK - Btw nie do wiary jak niewiele trzeba zeby z koszmaru zrobic fajnie wyglądające auto , a teraz Levorg.Dalej uważam ze diesel jest za słaby i przydały by sie dwa jeden bazowy 150 Km i jeden mocniejszy 180-200 KM. uważam tez ze benzynowe tez powinny byc dostępne w szerszym przedziale mocy 170-240 tak zeby było z czego wybierać.Nie do końca przepadam sa tym automatem w którego na sile nas ubierają ale mogę z nim żyć przy tym jak fajnie i przyjemnie jeżdżą te samochody tak ze jak sam widzisz jezeli cos jest dobre lub zmienia sie na dobre to nie widze powodu zeby nie chwalic.

nie hejtuje tez jak wielu sie wydaje dla samego hejtowania po prostu głośno krytykuje to co mnie sie nie podoba i co uważam za słabe a chwale to co uważam za dobre tak ze żadnych cudów i czarów tu nie ma ;)

 

turdziGT - to nie przebłysk świadomości jak wcześniej pisałem, ale chyba mądrość wielu pokoleń przez Ciebie dzisiaj przemawia :) i chociaż nie zgadzam się z Tobą co do poprzedniego legasia - dla mnie był i jest naprawdę całkiem, całkiem, to przyznaję, że w tym, co piszesz, jest sporo racji :respect:

 

Moze faktycznie jestem zbyt surowy dla tego samochodu bo to na pewno dobry somochod , duzy , komfortowy , dla mnie po prostu bez wyrazu.

W kazdym razie cieszy mnie ze subaru znow sa inne ale w pozytywnym slowa znaczniu , sa inne ale i przytym ladne a nie sa czyms dla ekscentrykow.Sa inne a zarazem z daleka widac ze to jedzie subaru a nie jakas toyota.

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po prostu nie mogłem zniesc jak " to nowe " obecnie juz stare Legacy wyglądało ale na całe szczesćie subaru powoli wraca i to w dobrym stylu

ja akurat uważam że Legacy IV było /jest/ najładniejszym cywilnym subaru ostatnich lat /szczególnie kombi - taki jak mój :) /; co do pozostałych tez zawartych w poście - to się zgadzam  

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W kazdym razie cieszy mnie ze subaru znow sa inne ale w pozytywnym slowa znaczniu , sa inne ale i przytym ladne a nie sa czyms dla ekscentrykow.Sa inne a zarazem z daleka widac ze to jedzie subaru a nie jakas toyota.

 

To teraz jeszcze tylko dobre słowo od Eddiego i można The Forum zamykać   :)

 

Może się uda w ten weekend Levorgiem rypnąć  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levorg moim zdaniem ma jedną wadę , totalnie bezsensowny elektryczny ręczny :facepalm: . Naprawdę konia z rzędem temu który wymyślił ten oryginalny patent i powsadzał do wielu marek, nie wiadomo po co....

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levorg moim zdaniem ma jedną wadę , totalnie bezsensowny elektryczny ręczny :facepalm: . Naprawdę konia z rzędem temu który wymyślił ten oryginalny patent i powsadzał do wielu marek, nie wiadomo po co....

 

BMW twierdzi, że jest to też forma hamulca bezpieczeństwa. 

 

Nie wiem jak w innych markach ale nam na szkoleniu BMW kazali rozpędzać auto i pasażer przy 100km/h włączał ręczny. 

 

Auto się zatrzymywało z włączonymi "awaryjkami", podobno to na wypadek jak zasłabnie kierowca. 

 

 

 

W VW pierwsza próba nawrotki "na guziku" zakończyła się prawie złamanym nosem, gdyż to cholerstwo hamuje też przednie koła.  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

podobno to na wypadek jak zasłabnie kierowca.

 

szkoda że jeszcze pasażerowie na tylnych fotelach , nie mają guziczka , czy drugiej kierownicy , na wypadek zasłabnięcia kierowcy i niedyspozycji pasażera ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podobno to na wypadek jak zasłabnie kierowca.

 

szkoda że jeszcze pasażerowie na tylnych fotelach , nie mają guziczka , czy drugiej kierownicy , na wypadek zasłabnięcia kierowcy i niedyspozycji pasażera ;):lol:

 

To jeszcze trzeba by dodać dla psa w bagażniku :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podobno to na wypadek jak zasłabnie kierowca.

 

szkoda że jeszcze pasażerowie na tylnych fotelach , nie mają guziczka , czy drugiej kierownicy , na wypadek zasłabnięcia kierowcy i niedyspozycji pasażera ;):lol:

 

 

Ma miła pani z BMW ConnectedDrive ;) W razie czego naciśnie odpowiedni guzik i dupa... nie pojedziesz  :biglol: 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W kazdym razie cieszy mnie ze subaru znow sa inne ale w pozytywnym slowa znaczniu , sa inne ale i przytym ladne a nie sa czyms dla ekscentrykow.Sa inne a zarazem z daleka widac ze to jedzie subaru a nie jakas toyota.

 

To teraz jeszcze tylko dobre słowo od Eddiego i można The Forum zamykać   :)

 

Może się uda w ten weekend Levorgiem rypnąć  :yahoo:

 

tutaj w KZ, niestety Levorg nie bedzie dostepny, wiec nie mam jak na zywo poogladac, a tym bardziej pojezdzic... w listopadzie swieci mi sie wyjazd sluzbowy do Wilna, moze wtedy sie uda

 

stylistyka Levorga mi pasuje, sama koncepcja "rodzinnego kombi z pazurkiem" tez, wiec nie mam zastrzezen ;):)

(przynajmniej na razie, trzeba by porzadnie "obmacac" tego Levorga)

 

p.s. a tak ogolnie to zgadzam sie z tym, ze ostatnio Subaru idzie w dobrym kierunku - po zastoju z lat '08-13 obecne modele to jak powiew swiezego wiatru :clapping:

jeszcze by dac mozliwosc zamowienia opcjonalnych (lepszych) foteli, np. do Forka XT, i bylbym totalnie happy :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W kazdym razie cieszy mnie ze subaru znow sa inne ale w pozytywnym slowa znaczniu , sa inne ale i przytym ladne a nie sa czyms dla ekscentrykow.Sa inne a zarazem z daleka widac ze to jedzie subaru a nie jakas toyota.

 

To teraz jeszcze tylko dobre słowo od Eddiego i można The Forum zamykać   :)

 

Może się uda w ten weekend Levorgiem rypnąć  :yahoo:

 

tutaj w KZ, niestety Levorg nie bedzie dostepny, wiec nie mam jak na zywo poogladac, a tym bardziej pojezdzic... w listopadzie swieci mi sie wyjazd sluzbowy do Wilna, moze wtedy sie uda

 

stylistyka Levorga mi pasuje, sama koncepcja "rodzinnego kombi z pazurkiem" tez, wiec nie mam zastrzezen ;):)

(przynajmniej na razie, trzeba by porzadnie "obmacac" tego Levorga)

 

p.s. a tak ogolnie to zgadzam sie z tym, ze ostatnio Subaru idzie w dobrym kierunku - po zastoju z lat '08-13 obecne modele to jak powiew swiezego wiatru :clapping:

jeszcze by dac mozliwosc zamowienia opcjonalnych (lepszych) foteli, np. do Forka XT, i bylbym totalnie happy :dance:

 

 

Hm... no to nawet się nie posprzeczamy, bez sensu.  :huh:

 

A może czytają chłopaki nasze forum albo Ojciec Dyrektor załatwił, że znowu fajne bryczki nam robią  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Legacy IV tak. Ale ty chyba masz V.

rocznik 2008 to 4 czy 5
To czwarta, czyli ta ostatnia słuszna, naktórej zresztą wzorowali Levorga. :) A wcześniej mowa była o tej piątej z ramkami przy drzwiach. Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levorg moim zdaniem ma jedną wadę , totalnie bezsensowny elektryczny ręczny :facepalm: . Naprawdę konia z rzędem temu który wymyślił ten oryginalny patent i powsadzał do wielu marek, nie wiadomo po co....

 

To prawda , swietny patent pod warunkiem ze jeszcze dziala , jaja sie zaczynaja jak mu sie odniechce ;)

 

O ile dobrze pamietam to chyba BMW sie jeszcze jakos trzyma i w modelach 3 i nizej dalej jest zwykla klamka i chwala im za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

szkoda że jeszcze pasażerowie na tylnych fotelach , nie mają guziczka , czy drugiej kierownicy , na wypadek zasłabnięcia kierowcy i niedyspozycji pasażera ;):lol:

carfit nie pisz takich rzeczy bo FHI jest nieobliczalne , pomysł podchwyci i w nastepnej generacji forka w aucie znajdziemy 4 kierownice - 2 z przodu 2 z tyłu... bo bezpieczeństwo jest najważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...