Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nikt nie narzeka...    Takiej premiery Subaru jeszcze nie miało   

Też się tym martwię.... Zawsze trochę "hejtu" było i model się dobrze sprzedawał a tu.... No, czas pokaże ;)

Pozdrawiam 

 

 

Poczekajmy na posty pierwszych właścicieli  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nikt nie narzeka...    Takiej premiery Subaru jeszcze nie miało   

Też się tym martwię.... Zawsze trochę "hejtu" było i model się dobrze sprzedawał a tu.... No, czas pokaże ;)

Pozdrawiam 

 

 

Poczekajmy na posty pierwszych właścicieli  :D

 

 

Bardziej "miarodajne" będą posty tych, którzy go znają z prasy lub internetu. ;)

 

Skórzana szmatka ... skandal. :o:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Levorg niespodziewanie uchwycony po raz pierwszy na żywo zaskoczył mnie na plus pomimo szarego koloru nadwozia:

Spirit of Excellence ;)

Spirit of Excellence ;)

 
Efektownie wygląda z przodu, podwójny wydech z tyłu też niczego sobie. Potem w salonie miałem okazję obejrzeć z bliska Levorga w dwóch bardziej wyrazistych kolorach, w moim odczuciu jest dokładnie taki jaki powinien być - japoński kombi z pazurem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nikt nie narzeka...

 

 

Srebrna listwa kończąca się na t.drzwiach wygląda słabo, dlaczego nie jest jak w OBK, gdzie idzie pod tylną szybą również.

no ale szmatka jest ze "skory", musieli na czyms zaoszczedzic... ;):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czy owak, Legacy bym nie zamienił ;)

 

subaru-levorg-legacy-touring-wagon-compa

Dlaczego?

 

 

Jakoś tak szlachetniej wygląda.

Zmniejszony rozstaw przy tych samych zwisach z przodu i z tyłu-to nie wygląda dobrze,pomimo 18 calowych felg.

Zwróć uwagę na przetłoczenia w błotnikach Legacy,które nadają "mięsisty" wygląd,w Levorgu to zwykła blacha bez finezji.

Prześwit wygląda dramatycznie,w Legacy jest 15cm których absolutnie tam nie ma,podobnie jak 13,5 nie ma w Levorgu.

Legacy może się podobać lub nie,ale ma swój styl,Levorg to kombi jakich "tysiące".

 

Natomiast uważam,że Levorg ma bardzo ładny przód,powiedzmy,że ładniejszy niż w Legacy ;)

 

Ale to tylko moje subiektywne odczucia,żeby nie było tak różowo ;)

 

O już wiem,taki substytut Legacy ;)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że na tym zdjęciu wstawionym przez stach1111 Levorg do słupka B wygląda napradę nieźle, ale potem sprawia wrażenie, że złożono go z niezbyt pasujących do siebie puzzli. Na szczęście na żywo to wrażenie znika - auto prezentuje się rewelacyjnie :)

Aha Izotom, zawsze możesz powiedzieć, że auto stało sobie otwarte, a że tam jest Keyless, to skąd mogłeś wiedzieć, że jak wciśniesz ten guziczek to ono odpali? Panie, a potem to samo jakoś tak pojechało, a ja tylko starałem się je bezpiecznie doprowadzić pod salon ;)


Miałem przyjemność przejechać około 250 kilometrów za kółkiem Levorga i powiem, że zrobiło na mnie niesamowite wrażenie, mam 190cm wzrostu i przy ustawieniu fotela kierowcy pode mnie spokojnie za mną ktoś może usiąść, fotele przednie są jak w STI bardzo dobrze trzymają, jeżeli chodzi o silnik jest dynamiczniejszy niż w Obk 2.5i lecz nie jest to samo co w Foresterze XT, niby 170 koni mechanicznych ale według mnie jeździ tak jak by było więcej. Przy bardzo dynamiczniej jeździe w mieście spalanie wychodziło na poziomie 9,5-10 litrów (przy wykorzystywaniu 60-70% możliwości auta). Auto stoi na 18" felgach i przy Szczecińskich drogach które wyglądają jak by spadł na nie deszcz meteorytów sprawuje się fenomenalnie, nic nie dobija, plomby z zębów nie wyskakują wszystko idzie gładko i komfortowo.
Bagażnik spory z dwoma schowkami (brak koła dojazdowego/zapasowego) i oczywiście składaną kanapą na płasko na pewno sporo pomieści.

 

Ogólnie wygląd na żywo o wiele lepszy niż na zdjęciach czy filmikach.

 

Szczecin ma do obejrzenia dwie sztuki w kolorze białym perłowym oraz Steel Blue Grey także zapraszam.

Od kiedy demo będzie dostępne w Szczecinie?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mahu, będę musiał zmienić zeznania. Dodam chwilowa niepoczytalnosc spowodowana zaskoczeniem.

 

Przemku, przepraszam za moje gadulstwo ale byłem pod wrażeniem auta.

 

Reszta uwag to zapewne kwestia gustu poszczególnych osób. Ja akurat nie podzielam zdania co do wyglądu auta: złamanie bryły samochodu, zwłaszcza w tylnej części, nadaje mu lekkość compakta. Należy dodać, ze tył Levorga nie jest tak kwadratowy jak Legacy, w górnej części (od linii szyb w górę) zweza sie przy pozostawionych szerokich nadkolach. Wklejone małe szybki w części bagażnika bez listew, powodują optyczne skrócenie auta. Na białym kolorze tego tak wyraznie nie widać ale na czerwonym albo niebieskim jest to dużo bardziej widoczne, ponieważ pojawiają sie odblaski światła i cienie na wyprofilowanych powierzchniach - biały "polyka" światło na zdjęciach.

 

Naprawdę, polecam zobaczyć Levorga na żywo. A przy okazji przejeżdżka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...