Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy dealerzy mają zamówione Levogi jako demo.

Wszyscy też ( jeżeli nie wystąpi jakiś nieoczekiwany problem ) powinni otrzymać demo w tygodniu 21-25 wrzesień. 

 

Z pierwszej produkcji ( lipiec ) wynoszącej 130 szt. jeszcze ok. 50 jest dostępnych.

 

Pozdrowienia

 

 

Byłem wczoraj u dealera i dowiedziałem się, że do dnia oficjalnej premiery (3-4 października) samochodu, mimo, że będzie u dealera, nie będzie można zobaczyć. Nie mówiąc już o odebraniu zamówionego auta. :(

 

Szkoda, że będę musiał czekać dodatkowe dwa tygodnie, skoro auta już fizycznie będą do odbioru, a europejska premiera miała miejsce kilka miesięcy temu w Genewie. 

 

Na osłodę. Nie wiem czy już było, ale fajny materiał.

 

http://youtu.be/84eHJmWtrFo

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moja małżonka stwierdziła, że jest to pierwsze kombi które sie jej podoba i mogła by nim jeździć, mi też sie widzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszyscy dealerzy mają zamówione Levogi jako demo.

Wszyscy też ( jeżeli nie wystąpi jakiś nieoczekiwany problem ) powinni otrzymać demo w tygodniu 21-25 wrzesień.

 

Z pierwszej produkcji ( lipiec ) wynoszącej 130 szt. jeszcze ok. 50 jest dostępnych.

 

Pozdrowienia

 

Byłem wczoraj u dealera i dowiedziałem się, że do dnia oficjalnej premiery (3-4 października) samochodu, mimo, że będzie u dealera, nie będzie można zobaczyć. Nie mówiąc już o odebraniu zamówionego auta. :(

 

Szkoda, że będę musiał czekać dodatkowe dwa tygodnie, skoro auta już fizycznie będą do odbioru, a europejska premiera miała miejsce kilka miesięcy temu w Genewie.

 

Na osłodę. Nie wiem czy już było, ale fajny materiał.

 

http://youtu.be/84eHJmWtrFo

Samochód prezentuje się ładnie. Roleta kiepska nie dorównuje tej np ze skody. Drugie bicie piany kto im felgi wywazal nie wiedzą że opona się kręci post-13404-1442059698,9251_thumb.png

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne to auto rzeczywiscie , bedzie się na 100% dobrze sprzedawało , choć szkoda wielka że nie ma silnika 2.0dit

A tak BTW , wiem że chyba Dyrekcja gdzieś pisała , ale nie pamietam , dlaczego nie ma silnika 2.0 w ofercie na EU ? 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne to auto rzeczywiscie , bedzie się na 100% dobrze sprzedawało , choć szkoda wielka że nie ma silnika 2.0dit

A tak BTW , wiem że chyba Dyrekcja gdzieś pisała , ale nie pamietam , dlaczego nie ma silnika 2.0 w ofercie na EU ?

Normy emisji spalin. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Samochód prezentuje się ładnie. Roleta kiepska nie dorównuje tej np ze skody. Drugie bicie piany kto im felgi wywazal nie wiedzą że opona się kręci attachicon.gifScreenshot_2015-09-12-14-04-26.png

 

 

O co chodzi z tymi ciezarkami? Przewaznie ciezarki klei sie do felgi, chyba, ze nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i że w nowym aucie z nowymi gumami ich być raczej nie powinno, chyba że gumy/felgi są fabrycznie aż tak źle wyważone, że trzeba ciężarkami poprawiać

Powinny być lecz ja nie mam więcej niż 5gr. Opony trzeba kręcić jeśli źle

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardziej ciekaw, jak ten niski profil sprawdzi się na naszych drogach.

 

Co do stylistyki felg, to dla mnie są w sam raz do rodzinnego kombi. Poza tym teraz są chyba modne czarno srebrne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardziej ciekaw, jak ten niski profil sprawdzi się na naszych drogach.

Profil opony jest identyczny jak w Legacy IV generacji (FL), który jeździ po polskich drogach od 2007 roku ... wtedy rzeczywiście trzeba było uważać. Obecnie stan dróg w Polsce już się tak poprawił, że 225/45 jest akurat w sam raz (patrząc przez pryzmat bezpieczeństwa i komfortu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w legacy IV mam 215/45R17 czyli mniej gumy niż 225/45R18 i nie jest źle - optimum "na trasę", w mieście też można się przyzwyczaić.

Zimowe za to 205/55R16. Przy zakupie auta pewnie będę myślał o drugim komplecie felg ale jakoś informacje o problemach z czujnikami /2zestaw/ 

w wątku o foresterze trochę zniechęcają.... Czy subaru nie może realizować kontroli ciśnienia przez czujniki abs  jak robią to w innych markach, prościej i taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...