Skocz do zawartości

Węże silikonowe do forka


sredniaq

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wymienić sobie wszystkie węże gumowe na silikonowe. Robił ktoś może takie zestawienie, jakie przekroje i grubości można kupić na metry, a jakie pasują np. z wrx'a, jakie kolanka, zwężki i generalnie wszystko co potrzeba? Pewnie niektóre muszą być jakieś zpecjalne? Powinienem wymienić też metalowe opaski, czy zostawić te co są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wymienić sobie wszystkie węże gumowe na silikonowe. Robił ktoś może takie zestawienie, jakie przekroje i grubości można kupić na metry, a jakie pasują np. z wrx'a, jakie kolanka, zwężki i generalnie wszystko co potrzeba? Pewnie niektóre muszą być jakieś zpecjalne? Powinienem wymienić też metalowe opaski, czy zostawić te co są?

 

Siemanko

 

Tuta i Tutaj masz masz info jakie węże są ci potrzebne do Forka. Są to moje poszukiwania ,bo w Polsce jest problem z kupieniem dedykowanych zestawów.

 

Tutaj masz mój wątek na The Forum też możesz przeczytać.

 

Mam też namiar na firmę w PL co ci może zrobić dedykowane węże w jaki chcesz kolorze i rozmiarze. Wtedy musisz zdjąć swoje węże i odesłać do nich i do 2 tygodni masz cały komplet. Masz do wyboru ile warstw wzmacniania chcesz żeby miały, ogólnie pełen "custom".

 

P.S.

Węże możesz też dobrać od Imprezy (z tym samym silnikiem) tylko pamiętaj że węże do chłodnicy górny i dolny ( te duże, grube) są inne, jest do tego dedykowany zestaw do Forków, reszta pasuje plug'n'play

 

PzDr

Edytowane przez muzyk
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...