Skocz do zawartości

Zmiana Nagłosnienia 2.0 XT ( Trojmiasto- gdzie najlepiej)?


zbyszek29gadnsk

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim, poszukuje namiarow na "specjalsow" od naglosnienia , chcialbym wymienic seryne radio na cos nowego i fajnego+ głosniki, czy ktos moze polecic jakies Caraudio w Trojmiecie, no i z checia jakies propozycje przyjme:-), zasobnosc portfela ok 2.5tys:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedni wątek o audio: Audio w subaru. Znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje, co i jak. M.in moje posty o wymianie głośników, radia u wygluszaniwm drzwi bo robiłem niedawno taką operację. Zapraszamy do dyskusji.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem coś takiego w MY07. Wymieniłem seryjne głośniki (tylko te w drzwiach, bez tweeterów i tego czegoś co się nazywa subwooferem) na głośniki JBL dwudrożne. Nawet z seryjnym radiem różnica w dzwięku jest bardzo duża na plus. Ale dodatkowo zmieniłem radio na stację 2 din SONY XAV601 BT. Nie stosowałem dodatkowego wzmacniacza do tych głośników, bo ten soniak ma zdaje się 4x50W co jest zdecydowanie większą mocą niż to badziewie co pakowali do subaru. Dodatkowo pod siedzeniem pasażera zainstalowałem tani wzmacniacz tylko do subwoofera (dodatkowego) który umieściłem w bagażniku. Wzmacniacz podkleiłem od dołu taśmą samoprzylepną z rzepem "haczyk" i fajnie przyłapało się to do koca podłogi. Całość bez problemu zamknie się kwotą 2500 zł, a jest po prostu rewelacyjnie. Słucham bardzo różnej muzyki i zestam ma piękne dynamiczne brzmienie. Ta stacja sony mieści się bez problemu w seryjnej kieszeni 2 din beż żadnych dodatkowych ramek itp. Kabel do podłączenia pendriva przeciągnąłem do schowka pasażera i mam teraz 64 GB empetrójek. Jest super. Kabli głośnikowych nie wymieniałem, trzeba było przeciągnąć zasilający do wzmacniacza do akumulatora i sygnałowy z radia do wzmacniacza (cinch). Operacja zajmuje kilka godzin - potrzebne wyposażenie to śrubokręt i podstawowe narzędzia.

Edytowane przez torti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...