Skocz do zawartości

Czy taki kolor występował w palecie Subaru ?


Picasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam Subaru Imprezę Gt z 99 roku. Będę miał do pomalowania 2 elementy i chciałem zapytać o kolor a konkretnie... Czy Subaru wychodziło w kolorze czarnym z dodatkiem takiego czerwonego brokatu (bardzo drobnego) ? Jeśli tak to czy ktoś miałby przedni błotnik od strony kierowcy i tylne drzwi pasażera w tym kolorze (w ładnym stanie, żeby nie wymagały lakierowania). Być może moje subaru było malowane z palety innego producenta i wtedy nie dobiorę tych elementów (wtedy mógłbym kupić te części w innym kolorze). Prosiłbym o pomoc i wyrozumiałość w temacie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że ten brokat dostał się tam przypadkiem. Miałem kiedyś czarny samochód i podczas wizyty w lakierni nie został przykryty jak malowali inne auto. Też miałem drobniutki brokat, tyle że niebieski :)

Może się mylę, ale podejrzewam że nie jest to ori kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ori lakier 47A. Też mam takowy. Trzeba się dobrze wpatrzeć żeby te drobinki czerwonego zobaczyć a najlepiej w pełnym słońcu. Poza tym dla pewności na tabliczce na nadkolu pod maską masz podany kog lakieru.

Edytowane przez dodo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc i zainteresowanie tematem. Zanim zamieszczę temat w dziele ,,kupię'' zapytam jeszcze tutaj. Czy ktoś z klubowiczów miałby do sprzedania prawe tylne drzwi oraz lewy przedni błotnik w tym kolorze ( w dobrym stanie żeby nie wymagał lakierowania tylko ewentualnie polerki)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...