Jump to content

Czy taki kolor występował w palecie Subaru ?


Picasek

Recommended Posts

Witam.

 

Posiadam Subaru Imprezę Gt z 99 roku. Będę miał do pomalowania 2 elementy i chciałem zapytać o kolor a konkretnie... Czy Subaru wychodziło w kolorze czarnym z dodatkiem takiego czerwonego brokatu (bardzo drobnego) ? Jeśli tak to czy ktoś miałby przedni błotnik od strony kierowcy i tylne drzwi pasażera w tym kolorze (w ładnym stanie, żeby nie wymagały lakierowania). Być może moje subaru było malowane z palety innego producenta i wtedy nie dobiorę tych elementów (wtedy mógłbym kupić te części w innym kolorze). Prosiłbym o pomoc i wyrozumiałość w temacie

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Coś mi się wydaje że ten brokat dostał się tam przypadkiem. Miałem kiedyś czarny samochód i podczas wizyty w lakierni nie został przykryty jak malowali inne auto. Też miałem drobniutki brokat, tyle że niebieski :)

Może się mylę, ale podejrzewam że nie jest to ori kolor.

Link to comment
Share on other sites

A to nie jest po prostu kolor o numerze 47a, czyli black mica? Ten z dodatkiem granatowego to 08v, czyli midnight black. Ta lista i google grafika może pomóc :).

Edited by Bright
Link to comment
Share on other sites

To jest ori lakier 47A. Też mam takowy. Trzeba się dobrze wpatrzeć żeby te drobinki czerwonego zobaczyć a najlepiej w pełnym słońcu. Poza tym dla pewności na tabliczce na nadkolu pod maską masz podany kog lakieru.

Edited by dodo
Link to comment
Share on other sites

Ok wstępnie dziękuję za odpowiedzi. Jutro zrobię fotkę dla pewności i zamieszczę na forum

 

Witam ponownie. Zamieszczam fotkę lakieru z lampą błyskową. Szału nie ma ale lepiej nie wyjdzie. Potraficie coś wywnioskować z tej fotki ?

 

9101f4a316e9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pomoc i zainteresowanie tematem. Zanim zamieszczę temat w dziele ,,kupię'' zapytam jeszcze tutaj. Czy ktoś z klubowiczów miałby do sprzedania prawe tylne drzwi oraz lewy przedni błotnik w tym kolorze ( w dobrym stanie żeby nie wymagał lakierowania tylko ewentualnie polerki)?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...