Skocz do zawartości

Trzeszczacy Forester 06


Lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiom masz w 100% rację nie poto wydaję 30% więcej kasy za nowe auto po to żeby zaraz wrócić z nim do serwisu z jakimiś durnymi usrkterkami. Jakbym kupił używkę to bym miał pretensję tylko do siebie ale kur... kupiłem nowe i chcę żeby jeździło a nie się psuło po to właśnie niędzy innymi zmienia się stare auto na nowe (co nie)?

30 % ??

A do czego to się niby odnosi??Subaru traci po wyjeździe z salonu ok. 10-15 % :mrgreen:

Poza tym czytaj uważnie posty, auto Krzysioma jeździ a nie stoi w warsztacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzysiom masz w 100% rację nie poto wydaję 30% więcej kasy za nowe auto po to żeby zaraz wrócić z nim do serwisu z jakimiś durnymi usrkterkami. Jakbym kupił używkę to bym miał pretensję tylko do siebie ale kur... kupiłem nowe i chcę żeby jeździło a nie się psuło po to właśnie niędzy innymi zmienia się stare auto na nowe (co nie)?

30 % ??

A do czego to się niby odnosi??Subaru traci po wyjeździe z salonu ok. 10-15 % :mrgreen:

Poza tym czytaj uważnie posty, auto Krzysioma jeździ a nie stoi w warsztacie...

 

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie dziwię się, że coś sie psuje tylko oczekuję normalnego podejścia do klienta czyli naprawy zgodnie z obowiązującym prawem. A ja bujam się od 6 miesięcy w OBK za 140k pln, w którym tłucze się przekładnia i muszę trzymac kierownicę żeby nie zjechać do rowu. O beznadziejnych hamulcach nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie dziwię się, że coś sie psuje tylko oczekuję normalnego podejścia do klienta czyli naprawy zgodnie z obowiązującym prawem. A ja bujam się od 6 miesięcy w OBK za 140k pln, w którym tłucze się przekładnia i muszę trzymac kierownicę żeby nie zjechać do rowu. O beznadziejnych hamulcach nie wspomnę.

 

W nowym samochodzie za tyle pieniedzy jest to niedopuszczalne. Ja bym sie straszliwie zirytowal. I zawiodl na subaru.

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom ale ja mu sie wcale nie dziwie.Tez by mnie szlag trafial i nie wazne czy to jest legacy za 150 tys czy tico za 25tys.Jest nowe i po odbiorze ma byc wszystko tip top (bo po to sie kupuje nowe) a swoja droga to jesli chodzi o obsluge i satysfakcje klienta to czasem sie czuje dalej jak za komuny czyli sto lat za murzynami.

Niestety Polska to specyficzny kraj.Wszedzie na swiecie doloza wszystkich staran abys wyszedl zadowolony i nie mial zlego zdania o renomie marki jesli cos sie stanie lub cos zawodzi.Bo zadowolony ty jestes w stanie zrobic im dobra reklame za daro.A moze przkonasz znajomych kolegow z pracy albo sasiada itp.

A u nas jak juz tylko kupisz to klamka zapadla i zegnaj Gienia.Ale nie ma sie co poddawac tylko walczyc do samego konca twojego lub ich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...