Skocz do zawartości

najbliższe wakacje-plany


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie,jak tytule.

Ja pomału zaczynam przyzwyczajać żonę,że znowu Grecja jest najlepszym rozwiązaniem,chociaż im dłużej od powrotu tym bardziej oboje za nią tęsknimy.

W zeszłym roku była Lefkada,to teraz wypadałoby zwiedzić Kefalonię :)

 

Myrthos Beach-znana min. z "Kapitana Corelli"

 

myrtos-beach-kefalonia-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znajomi byli w tym roku na Kafalonii - opowiadali o wyspie w samych superlatywach :) Oczywiscie wiekszosc swojego urlopu spedzili na objazdach - wynajmowali Jimny badz skutery.

Ponoc lepiej skontaktowac sie z wypozyczalnia wczesniej i wynajac auto na dluzszy okres - spore znizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi byli w tym roku na Kafalonii - opowiadali o wyspie w samych superlatywach :) Oczywiscie wiekszosc swojego urlopu spedzili na objazdach - wynajmowali Jimny badz skutery.

Ponoc lepiej skontaktowac sie z wypozyczalnia wczesniej i wynajac auto na dluzszy okres - spore znizki.

 

Jeździmy na wakacje samochodem B) Pożyczenie Jimnyego to już w trudniejszy teren gdzie szkoda by Legaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, powiem Ci, że Twoje relacje i zdjęcia z Lefkady sprawiły, że coraz poważniej myślimy z Żoną o tym kierunku. Rok temu pierwszy raz byliśmy w Grecji, dokładnie na Rodos i bardzo nam ten kraj przypasował. Będę podpatrywał Twoje posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia jest bardziej osiągalna samolotem, z wynajmem auta na miejscu. Byłem w Lizbonie samolotem na długi weekend czerwcowy i było bardzo fajnie (kraj nieco ubogi jak na zachodnią europę ale ludzie sympatyczni, dobra kuchnia, dobre wina i niezapomniane Fado). Jeśli autem to minimum 3 tygodnie (napięty program nastawiony na zwiedzanie, a nie leżenie bykiem, co nie wszystkim może odpowiadać) i wtedy można się pokusić w drodze powrotnej o południowe wybrzeże Hiszpani, a nawet Gibraltar i Tanger. Ale trasa to lekko 8 tys. Km

 

Ja myślałem o wyprawie na Nordkapp, bo jeszcze nie byłem w tamtych stronach, ale ostatecznie będzie zupełnie przeciwny kierunek, tzn. III i IV Subariada :-)

 

A Nordkapp będzie za dwa lata.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek Sardynia rozważam,

 

 

Byliśmy w 2010,piękna sprawa,oczywiście samochodem.Zrobię galerię to może się nakręcisz ;)

Kilkanaście lat temu, prawie cały rok spędziłem na Costa Smeralda. Większość czasu mieszkałem w Baja Sardinia. Chwilę w Porto Cervo. A potem już nieopodal Pista dei Campioni http://www.pistadeicampioni.it/ , gdzie pracowałem. Właścicielem toru jest Paolo Liceri, miescowy matador rajdowy. Ehhhh, miłe wspomnienia z młodych lat. Piękne miejsca, piękne kobiety, wolność i brak planów na przyszłość. Jazda N-grupową Deltą po torze kartingowym w nocy. Kartingowe Mistrzostwa Włoch na torze. Poznanie RK i jego ojca. W weekendy zwiedzanie wyspy. Tak mi przemknął czas tam spędzony. Wzięło mnie na wspomnienia, pięknie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przymierzam się do Islandii na przełomie czerwca/lipca. Plan jest na wynajęcie Patrola i 10 dni ahoj przygodo ;):)

 

10 dni to za mało, wiem każdy ma swoje życie, pracę, urlopy, kasę itd. ale pozytywny aspekt, takiej Twojej decyzji jest taki, że jeszcze tam wrócisz :) !!!

 

- sprawdź wielkość opon Patrola (przy interiorze muszą być tzw. "baloon" około 30' i PRZEDE WSZYSTKIM ubezpieczenie, tzn. gdzie będziesz mógł pojechać, a w szczególności czy Interior i brody są pokryte przez polisę ac i ass - jedno i drugie bardzo ważne!

 

w każdym razie w naszej Rodzinie był to wyjazd życia, ale byliśmy Forkiem z Polski (prom), więc wiele hardcorowych atrakcji było dla nas niedostępnych, ale i tak było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...