Skocz do zawartości

Napis Impreza dla tych co nie mają na tylnej klapie


TomS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Po zeszłotygodniowym spocie w Wawie i odbytych tam rozmowach okazało się, że wielu z posiadaczy starszych imprez nie posiada napisów na tylnej klapie. W związku z tym, że ja u siebie nie miałem i sobie zrobiłem to dzielę się z wami. Chętnych proszę o przysyłanie mi swoich adresów e-mail, to wyślę plik .cdr (program CorelDraw) z którym należy się udać do firmy wycinajacej z folii. Wyciąć, nakleić folię transportową i na samochód.

Dla ułatwienia do wyboru jest 1,8 albo GT (oprócz napisu IMPREZA AWD oczywiście który jest zawsze).

 

Pozdrawiam, Tomek

 

P.S. Jeżeli ktoś zobaczy różnicę między oryginałem a moją wersją to trudno... jest to moja wersja i tyle (starałem się jak najwierniej odwzorować oryginał)

 

P.S.2 W sprawie liczników typu Indiglo właśnie robię projekt i jak tylko skończę to opiszę (wraz z kosztorysem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to przypadkiem nie jest ten napis: http://www.brandsoftheworld.com/search/ ... d_id=62082 ????

 

Z EPS tez mozna udac sie do firmy....vektor jak vektor.

 

Tak, jest to taki napis i dodatkowo AWD, GT, 1.8. Dla czepliwych wyjaśniam: robiąc takie oznaczenie dla siebie nie chciałem mieć jak w oryginale (bo miałbym GT AWD), tylko chciałem mieć 1.8 AWD, z cyframi 1.8 pod napisem Impreza (a nie jak jest w oryginale pod prawym tylnym światłem). Chodziło mi o to aby 1.8 było bardziej widoczne niż oryginalnie.

Zalety:

- mało kto chce się "sprawdzać" na światłach, więc nie trzeba zawsze udowadniać wyższości marki

- teksty typu "... kurde, skoro 1.8 tak przyspiesza, to jak musi jeździć 2.0 turbo?..."

 

Pozdrawiam, Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...