Skocz do zawartości

Ceramizer


FILIP2010

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Największymi malkontentami są osoby ktore nie uzyly niogdy.

Ci,jak to określiłeś malkontenci,to rzecz ujmując prosto-realiści i praktycy. :)

Testowałem różne "cudowne specyfiki" mające usprawnić,ulepszyć,czasem naprawić silniki i poprawić ich osiągi.Testy odbywały się na służbowozach  :P,czasem aplikowane prawie od początku,czasem dla ratowania silnika.No kurcze żaden sposób i specyfik cudu nie zrobił.Spalanie nie spadło,moc nie wzrosła,przebiegi się nie wydłużyły,jak silnik zdychał to i tak zdechł. :huh:

No chyba,że nie doczytałem instrukcji zastosowania i podczas aplikowania specyfików nie mamrotałem pod nosem odpowiednich zaklęć,formułek,nie parskałem i nie plułem na 4 strony świata. :P  :biglol:

Nie polecam,ale jak ktoś chce spróbować,to czemu zabraniać. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@cybel, daj spokój, niech leją ceramizery, motodoktory , montują bovy, stożki i neony w progach ... tyle razy pisaliśmy na tym forum, że nie warto, że nie działa .... i tematy wracają co kilka miesięcy od początku ....a jeżeli według forum onetu taki specyfik działa i naprawia pukające panewki i inne trudne remonty załatwia buteleczka za 15zł, to może my się jednak nie znamy i bez sensu się upieramy przy swoim ...

 

PS. Problem który nie jest nasz, nie jest nasz ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Swego czasu takie coś można było dostać na Allegro: wsadzało się to coś do gniazda zapalniczki, zaświecała się dioda i podobno miało do poprawiać charakterystykę silnika, niestety nie pamiętam jak to coś się nazywało...

To się nazywa chyba ładowarka... Z moich obserwacji wynika, że kierowcy z telefonem przy uchu jeżdżą zdecydowanie szybciej, szczególnie Skody i Fordy, więc musi działać... :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie źle zrozumieliście :rolleyes: fakt jest na rynku kupa ceramizerów, motodoktorów itd

Ten preparat nie ma za zadanie poprawiać spalania, mocy itd

Poprostu olej dostaje dodatkową porcję dodatków które już ma w sobie plus molyden który jest w olejach LM i tyle. Nie zageszcza oleju itd...

Sam nie stosowałem więc nie wiem czy działa...

Edytowane przez niebieski708
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak narzekacie. A ja chyba sprobuje mimo wszystko. Poza tym czy po uzyciu widzieliscie jakies negatywne skutki? Nie znalazlem wiec nic nie strace, może parę złoty. Ale  przeciez w internecie na innych forach mozna znalezc wiele pozytrywnych opinii wiec cos w tym musi byc.
 Przynajmniej ja tak uwazam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poza tym czy po uzyciu widzieliscie jakies negatywne skutki?

Pozytywnych też nie zauważyłem.

 

 

Ale  przeciez w internecie na innych forach mozna znalezc wiele pozytrywnych opinii wiec cos w tym musi byc.
 

Pewnie,że jest.Reklama? :mrgreen:

 

 

A ja chyba sprobuje mimo wszystko.

No cóż,mimo wszystko powodzenia. :twisted:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak narzekacie. A ja chyba sprobuje mimo wszystko. Poza tym czy po uzyciu widzieliscie jakies negatywne skutki? Nie znalazlem wiec nic nie strace, może parę złoty. Ale  przeciez w internecie na innych forach mozna znalezc wiele pozytrywnych opinii wiec cos w tym musi byc.

 Przynajmniej ja tak uwazam.

kto bogatemu zabroni :P lepiej wyslij kase na biedne dzieci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat stosuje środki firmy Lucas. Czasami jako zapychacz wycieków z silnika,a czasami jako stabilizator oleju- w tym przypadku spełnia podobną funkcję jak ceramizer.

Użyłem to w ok 6 autach, w przeciągu ok 3 lat, i z ręką na sercu, mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Użyłem to w ok 6 autach, w przeciągu ok 3 lat, i z ręką na sercu, mogę polecić.

Ale uzdrowiło to któreś z tych aut?Poprawiło parametry i osiągi silnika?Czy tylko nic się z tymi silnikami i autami nie działo? ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbond jak silnik ma wycieki oleju to  wymienia się uszczelki, oringi w zależności od tego co trzeba. Lanie motodoktorów i innych specyfików tego typu można polecić sąsiadowi którego się nie lubi..Rozebrałeś choć jeden silnik po takim "leczeniu"?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...