Skocz do zawartości

Ceramizer


FILIP2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy ,jestem przed wymianą oleju w moim samochodzie którego używam codziennie z silnikiem diesla i rozważam przy wymianie oleju dodać CERAMIZERA z firmy LIQUI MOLY.Słyszałem a mianowicie czytałem na innych forach że podnosi moc silnika i ma wiele innych zalet .Moje pytanie , miał ktoś z was styczność z takim produktem ,jeśli tak to czy jest sens zastosować coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie to co piszecie udowodnione jakimiś konkretnymi przykładami ..

na forum audi jest przypadek gdzie koleś dolewał przy każdej wymianie tego ceramizera i po pewnym okresie jego samochód miał o 1 sekundę lepsze osiągi od 0-100 od tego samego typu samochodu ale z silnikiem S

 

Z moim motorem absolutnie nic się nie dzieje . to tylko mój kaprys aby mu zastosować coś podobnie działającego jak RED BULL

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie to co piszecie udowodnione jakimiś konkretnymi przykładami .. na forum audi jest przypadek gdzie koleś dolewał przy każdej wymianie tego ceramizera i po pewnym okresie jego samochód miał o 1 sekundę lepsze osiągi od 0-100 od tego samego typu samochodu ale z silnikiem S

 

proszę Cię, co mamy Ci udowodnić :facepalm:

 

nikt Ci tu nic nie będzie udowadniał, masz ochotę - lej, jak zalejesz to podziel sie wrażeniami, my tylko twierdzimy że ceramizery to coś jak magnetyzery, poprawiają nastrój, a nie efekt.

 

...a jak ktoś twierdzi, że jakieś ceramizery pozwoliły mu zejść o 1s do 100km/h , to albo jest bardzo dowcipny, albo pitoli farmazony...

 

1361742032_by_bober11_500.jpg?1361742032.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie to co piszecie udowodnione jakimiś konkretnymi przykładami ..

A są dowody na "cudowne" właściwości i wpływ tego śpecyfiku na silnik?Tylko wiarygodne,potwierdzone badaniami,hamowaniem auta,przez firmę nie uzależnioną od producenta tegoż wynalazku.

Informacja z forum Audi jakoś mnie nie przekonuje.A jak było mierzone to przyspieszenie? ;) Niektóre jednostki napędowe,wraz z przebiegiem,właśnie tak mają,że osiągi nieznacznie ulegają poprawie.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip2010, podejdź z refleksją to rad Cybla i Carlosa bo chłopaki należą do stosunkowo nielicznej grupy użytkowników tego forum, która na własnej skórze przetestowała nie jedną modyfikację :) Doświadczalnie stwierdzili, że nie istnieje żaden cudowny elixir mocy, może z wyjątkiem podtlenku azotu ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ,jestem przed wymianą oleju w moim samochodzie którego używam codziennie z silnikiem diesla i rozważam przy wymianie oleju dodać CERAMIZERA z firmy LIQUI MOLY.Słyszałem a mianowicie czytałem na innych forach że podnosi moc silnika i ma wiele innych zalet .Moje pytanie , miał ktoś z was styczność z takim produktem ,jeśli tak to czy jest sens zastosować coś takiego ?

 

ja miałem styczność z rozsypanym silnikiem evo mojego klienta po właśnie zastosowaniu dokładnie tego preparatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z tych wynalazków napewno coś dają ,znam osobiście przypadek swojego szefa .Jezdzi toyotą z silnikiem diesla,ma przejechane 450,000 i zawsze gdy przestaje mu ten samochód jechać a zdążą się to dość często dolega do oleju napędowego jakieś cudo które reanimuje te zwłoki i jakiś czas pozwala mu cieszyć się normalną jazdą . Pytałem go kilka razy co takiego wlewa do baku ale nigdy nie mógł dokładnie określić się co to takiego bo nie zwracał uwagi na etykiete,tak to jest z tymi zakreconymi Austryjakami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeździłem kiedyś avensisiem 1.6, śliczna była, kombi.

Okazało się, że motor żre olej jak małpa dropsy, a latał już na 15W40. Usłyszałem wtedy o specyfiku LM (nie pamiętam nazwy), który to kupiłem i bez namysłu wlałem do silnika. Efekt był taki jak się spodziewałem - konsumpcja oleju spadła, nawet znacząco, silnik się nieco wyciszył, w zakresie dynamiki nie odczułem żadnej różnicy. Trwało to jakieś 1000km, po tym dystansie wszystko wróciło do "normy", czyli stanu poprzedniego. Ostatecznie silnik i tak się rozsypał więc jest to tylko przedłużanie agonii czegoś, co już jest trupem ;)

Aha, IMHO w zdrowym silniku nie zmieni to niczego, ani in plus ani in minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Haha tylko wspołczuć z tym stosunkiem :]

A co do samego ceramizer to w internecie duzo sprzecznych informacji nie chce zaszkodzić :P Ale w

sumie jak nie wleje to sie nie dowiem, a Ci co używali to nie piszą nic złego. Największymi malkontentami

są osoby ktore nie uzyly niogdy.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...