Jump to content

Kłamstwa posiadaczy Subaru

syndrom
 Share

Recommended Posts

Tak, pali mi 12 litrów w mieście.

Muszę się pochwalić, bo w trybie mieszanym udało mi się osiągnąć 8L/100km (nie wiem jak to jest w przypadku Subaru, ale każde znane mi auto w trybie miejskim przy takim spalaniu nie przekroczyłoby 10L/100km) ;)

• Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wymienie te czesc i bede mial spokoj na bardzo dlugo

przeciez specjalnie nie wybralem tej trasy przez te wszystkie tunele i wiadukty, poprostu tedy jest blizej ;)

zmiana biegów przy ok 2,5k obrotów :)

To chyba kłamstwo, mam nadzieję :P

N/A mi wystarcza :)

Mi też :P

:biglol:

Ogólnie to nie mam przyjemności z jazdy i nie jeżdzę bez celu , zawsze z punktu A do B ;)

No jeszcze w przypadku kobiety, to można by było w to uwierzyć ;) - "Kochanie, kupmy ten. Ten mi się podoba. - Dlaczego? - Jest taki ładny, niebieski."

Kochanie co z tego ze stoi w warsztacie od 4 miesięcy teraz mam u moich mechaników " najwyższy priorytet mojej fury " za tydzień może dwa bedzie jeździł.... Powiedziane rok temu

a mój na 100km :P tylko 100% seria, i vmax z jakim jechałem to 140, a średnio to 90-110 :) i zmiana biegów przy ok 2,5k obrotów :)

I z górki na luzie? :biglol:

Kup dyszla, wyniki będą jeszcze lepsze.

Edited by marNY

Michal Wojtowicz, o 31 May 2014 - 20:57, powiedział: a mój na 100km :P tylko 100% seria, i vmax z jakim jechałem to 140, a średnio to 90-110 :) i zmiana biegów przy ok 2,5k obrotów :) I z górki na luzie? :biglol: Kup dyszla, wyniki będą jeszcze lepsze.

jedyny moment kiedy był na luzie to te kilka dziesiątych sekundy w czasie przejścia z jednego biegu na drugi ;)

Pewnie już było, ale ....

Na Plejady jadę bez napinki, po prostu rekreacyjnie  :superhero:

A XT-ka kupiłem tylko dlatego, żeby mieć zapas mocy w sytuacjach awaryjnych  :rolleyes: