Jump to content

Który kolektor wydechowy ?


sirubaII

Recommended Posts

Cześć.Zbliżam się do wymiany kolektora wydechowego i mam pytanie; od jakich modeli i roczników podejdzie do Imprezy 2.0l 16V n/a '98-'00r.Czy pojemność silnika jest ważna? W szukajce konkretów nie znalazłem.

Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Pojemność silnika jak i rocznik nie ma większego znaczenia...Ale może zamiast szukać serii-tak przy zupełnej okazji zastanowisz się nad kolektorem z legacy antyka...Boxer zacznie bulgotać :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, ale to chodliwy towar:) W manualu też tak niby podają,nawet od GD '00-'05 1.6. Dużo cyferek,w głowie się taśta,a doświadczenie jednak na pierwszym miejscu:)

Dzięki koledzy za poradę.Może się przydać.

 

ps.na moje szczęście (lub nie):) mechanik żle zdiagnozował.Brzęczy osłona na tylnym tłumikiem:) Następnym razem udam się do wiolonczelistki:)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o wiolonczelistkę:) Trochę zacząłem myśleć,ponieważ wszystkie prawie osłony zdjęte z kolektora.Samych osłon w dobrym stanie raczej nie kupię,więc może pomoże wymiana całości,a na jaki jeszcze nie wiem.Od Legaski (do '93-'94?) musi być chyba razem z katem,żeby nie robić przeróbek.Sonda chyba może zostać od mojej.Muszę trochę ogarnąć temat i dopiero.Na Forum coś można znależć.

Link to comment
Share on other sites

W wątku o bulgotaniu znajdziesz wszystko o co pytasz ale nie znając tematu już dobrze myślisz a to...dużo-tak najlepiej kolektor z katem- sonda zostaje Twoja :)

P.S. Samych osłon raczej nie kupisz :)

Pozdro i cokolwiek zrobisz...Idź w stronę bulgotu to jedyna słuszna droga :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...