Jump to content

26.10.2013 Trening Tor Jastrząb


Norveg

Recommended Posts

Zapraszamy jako pierwsi w Polsce na pierwszy i jedyny w tym roku trening oraz szkolenie na nowym dopiero co ukończonym torze w miejscowości Jastrząb usytuowanej około 15 kilometrów za Radomiem w stronę Kielc. Do dyspozycji będą nasi Instruktorzy. Tor jest nowym obiektem, asfalt bardzo równy i nie niszczy opon ponieważ jego skład jest zbliżony do nawierzchni dróg ekspresowych. Jedyna okazja aby w tym roku przetestować ten obiekt. Zaczynamy od 9:30 kończymy o 15:30. Ilość miejsc ograniczona ze względu na pojemność obiektu do 40 załóg. Koszt uczestnictwa 250 pln. Osoby zainteresowane treningiem i pojawieniem się na liście 40 - stu uczestników prosimy o przesłanie numeru rejestracyjnego i marki samochodu na mail: info@rallyevents.pl. W odpowiedzi otrzymacie numer konta do przelewu 250 pln za trening. Zapraszamy norveg&vert

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chłyt merketnigłowy ;):P

 

Mnie uprzejmy kolega doniósł wcześniej ale się okazało, że po pierwsze nie będę miał auta a po drugie i tak mam zjazd na uczelni. I pupa zbita.

Link to comment
Share on other sites

1412534_10200783304374955_243751678_o.jpg

 

Stacje są dobre - przy głównej trasie z dużym obłożeniem wiec paliwo tam też długo nie leży w zbiornikach, a ceny są średnio 10-20gr. niższe niż w warszawie - osobiście tankuję zarówno świnie jak i fordozorda dyszla na BP lub Orlenie na przeciwko - zależy w którą stronę jadę i jak mi wygodniej. Za Radomiem może być problem z dobrą wachą - dopiero w skarżysku są jakieś większe, firmowe benzynacje a w okolicach szydłowca nie widziałem nic godnego zaufania, więc zalecam się zalać w mieście "3ech cytryn".

 

Pozdrawiam,

Szłoik ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...