Jump to content

Finał AB CUP razem z SuperOES-em 19.10.2013r.


Agniess

Recommended Posts

Automobilklub Bydgoski, wraz ze sponsorami www.racingtires.pl (oficjalny dostawca opon), www.rallyshop.pl i RS&PUZ, oraz Automobilklubem Wielkopolskim zaprasza wszystkich fanów motorsportu 19 października do Przeźmierowa na Tor "Poznań", gdzie odbędzie się finałowa runda cyklu AB CUP i BMW-Challenge i VI runda cyklu SuperOES.

Organizator zaprasza również media, kibiców i osoby towarzyszące.

 

Harmonogram zawodów:

7.00 – 9.30 – odbiór administracyjny, badanie kontrolne BK

8:30 – 9:30– odcinek testowo-treningowy

9:35 – odprawa z uczestnikami

9:45 - przejazd zapoznawczy

10:00 – start pierwszej załogi

ok. 17.00 – opublikowanie końcowej klasyfikacji prowizorycznej

 

Zgłoszenia będą przyjmowane pocztą elektroniczną http://formularz.chronotec.pl/ do dnia 14.10.2013r. do godz. 22.00. Oryginał zgłoszenia musi być podpisany przez kierowcę lub kierowcę i pilota (jeżeli ten drugi wchodzi w skład załogi) i złożony w biurze zawodów.

 

Żeby zgłosić się do zawodów należy:

1. Wypełnić zgłoszenie do SuperOES-u zaznaczając w nim klasę wg zasad SuperOES-u oraz dodatkowo zaznaczyć klasę AB CUP lub BMW-Challenge w której uczestnik chce być klasyfikowany.

2. Przelać na konto Automobilklubu Wielkopolski wpisowe w wysokości określonej regulaminem zawodów SuperOES (numer konta podany również w regulaminie zawodów). Zakładamy, że będzie to dla większości z Was 150 zł. Termin wpłat to maksymalnie 16.10.2013.

3. W dniu imprezy po BK uczestnik musi potwierdzić swoją obecność w biurze zawodów, gdzie otrzyma numer startowy.

4. Obok biura SuperOES-u będą nasi przedstawiciele, u których należy potwierdzić obecność i zapłacić wpisowe do AB CUP bądź BMW-Challenge (w tym wypadku 100 zł) gotówką na miejscu.W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo prosimy o kontakt poprzez email biuro@ab.bydgoszcz.pl lub telefonicznie z Jackiem Kociszewskim 691 194 273.

 

Regulamin zawodów: http://aw.poznan.pl/imprezy2013/20131019super/regulamin%2019.10.13.pdf

 

Lista zgłoszeń: http://formularz.chronotec.pl/

 

Na zawody zapraszamy również wszystkich fotografów i filmowców, ponieważ podczas trwania imprezy odbędzie się siudma eliminacja konkursu „AB CUP i BMW-Challenge – The Best Foto & Video”.

 

Wszelkie informacje na temat zawodów można śledzić na naszym fan page’u: https://www.facebook.com/abcupbmwchallenge – Polub i bądź na bieżąco!

 

Więcej informacji na www.bmw-challenge.pl lub http://aw.poznan.pl/imprezy2013/20131019super/index.html oraz http://superoes.chronotec.pl/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...