Skocz do zawartości

Subaru Impreza 1.5


Gość wektor7

Rekomendowane odpowiedzi

Tommi from Kattowitz, weźmy na to wielkopojemnościowe boksery 0,6 litra z BMW albo 1,3litra z VW :)

 

GRAF, TDI mówimy zdecydowane nie! To nabardziej klekoczący turbodiesel.

a Ja lubie TDI mojej mamy, fajnie klekocze jak traktor :mrgreen: i super odjezdza z dolu. Klekocza tylko 1,9 i 2,0 TDI, 3,0V6 i 4,0V8 juz nie tylko szumia.

bo w 3,0 i 4,0 jest CR. VAG nie jest głupie i badziewne tdi pakuje tylko do "tanich" marek: VW, Skoda, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ojciec dziś przyjechał skodą superb w dislu 1.9 150 koni to silnik chodzi okropnie głośno.

 

Chyba nie ma Superba 1.9 TDI PD150. Z tego co pamietam to tam montuja 1.9 PD105, 130, 2.0 140 i 2.5 V6. Chyba, ze jakas rewolta zaszla.

 

Dokładnie nie wiem tak mu powiedzieli w salonie.

Ale mówił, że ma o niebo lepsze odejście od Jego 2.0, więc raczej miała więcej niż 100 km.

A i skrzynia 6 była bo się chwalił, że ma 6, a ja tylko 5 biegów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

1.5 DOHC, zmienne fazy rozrządu, oczywiście bokser, AWD.

Cena będzie ... interesująca.

W niektórych krajach podatki bardzo rosną z pojemnością silnika i/lub z mocą.

I tak zmiana ze 125 na 160 KM w Imprezie spowodowała np. w Grecji potężny przyrost ceny. Stąd m.in. 1.5.

Rakieta to zpewnością nie będzie. Ale przecież mocniejsze silniki pozostają w programie.

A 105 KM daje możliwość zupełnie sprawnego poruszania się - przy pełnym wykorzystaniu podstawowych atrybutów AWD (bezpieczeństwo aktywne, trakcja).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam w swojej subarynie 125 koniów mam i jakoś w miarę jeździ. Kumpel ma WRX'a i spala mu ponoć 14-15 litrów 98oktanowej, a mi 10L 95-tki:) Także do codziennej jazdy zadowalam się moim:) Jeżeli ktoś robi więcej km (ja dwoma autami łącznie ok.90.000 rocznie) to trochę się nazbiera w kieszeni. Więc wydaje mi się, że niema co porównywać np WRX'a czy STI do tego 1.5 (spalanie napewno mniejsze, nie wspominając o osiągach). Jakbym robił z 10-20tys km w roku to co mi tam, jasne że STI'ka bym se kupił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
OOOOOOOOOOOOO jest cena 18 000 ojro za sedana 18 300 za kombi

 

czy jakiś innych informacji mozna się spodziewać czy to tajemnica państwowa

 

Nooo, Gumas. Działaj, działaj... tylko najpierw się przejedź, żebyś potem nie marudził :-)

 

ten chudy gość z Białego mnie namawia bo lancerka to nie łyknem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne Panowie, bardzo śmieszne... ;)

Powinien palić mniej niż 2.0 czyli zakres 7-8 l/100km jest moim zdaniem osiągalny, ponad 100 kucyków nie wróży co prawda rajdowych emocji ale przy napędzie na 4 buty zapewni sprawne poruszanie się po polskich "drogach" i masę uciechy przy objeżdżaniu tzw. "mocnych fur" w zakrętach zimą. Co dalej? Ano nudno, Panie, nudno - nic się nie dzieje i tak przez 200 tysięcy km.... ;)

Pazdrawliajem

 

(Chudy z Białegostoku - w mordę.... ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne Panowie, bardzo śmieszne... ;)

Powinien palić mniej niż 2.0 czyli zakres 7-8 l/100km jest moim zdaniem osiągalny, ponad 100 kucyków nie wróży co prawda rajdowych emocji ale przy napędzie na 4 buty zapewni sprawne poruszanie się po polskich "drogach" i masę uciechy przy objeżdżaniu tzw. "mocnych fur" w zakrętach zimą. Co dalej? Ano nudno, Panie, nudno - nic się nie dzieje i tak przez 200 tysięcy km.... ;)

Pazdrawliajem

 

(Chudy z Białegostoku - w mordę.... ;) )

 

jak cos to mogem sie kajać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan-jak to uzasadnisz to zrozumiem i już nie będę pytał. Ale zauważyłem, iż większość forumowiczów jest z południa i centralnej Polski. Chciałbym jednak z kimś nie tylko poklikać ale się spotkać i pogadać. Moja impra nie jest wypasiona ale Subarka mnie wciągnęła jak diabli a tu sam bez pomocy innych nie dam sobie rady by nią jeździć i być szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...