Skocz do zawartości

Subaru Impreza 1.5


Gość wektor7

Rekomendowane odpowiedzi

fakt faktem ja jak się bawie w off-road to na jedynce mam 3 do 5 tysięcy...

Do tego ja nie mam reduktora i napisu impreza z tyłu (sam napis to z 15 km :mrgreen: ) Aczkolwiek na miano "małego czołgu" moje justy zasługuje wyciąga wszystko co ma 4 koła :mrgreen: Ciekawe, czy tak będzie z tym modelem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nastepna moja SI bedzie kombi

GRAF, I chyba ze znaczkiem conajmniej GT lub WRX co nie :wink:

nie nie jak WRX to tylko sedan :mrgreen: ale to pozniej, najblizsza przyszlosc to nastepna SI n/a z redukcja bo ja uwielbiam szalec poza asfaltem i jezdzic w rozne miejsca dostepnejeszcze tylko forysiom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepna moja SI bedzie kombi

GRAF, I chyba ze znaczkiem conajmniej GT lub WRX co nie :wink:

nie nie jak WRX to tylko sedan :mrgreen: ale to pozniej, najblizsza przyszlosc to nastepna SI n/a z redukcja bo ja uwielbiam szalec poza asfaltem i jezdzic w rozne miejsca dostepnejeszcze tylko forysiom.

 

To się nazywa ewolucja 8) ale tym razem w dobrym tego słowa znaczeniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie jak WRX to tylko sedan ale to pozniej, najblizsza przyszlosc to nastepna SI n/a z redukcja bo ja uwielbiam szalec poza asfaltem i jezdzic w rozne miejsca dostepnejeszcze tylko forysiom.

W takim wypadku sugeruje zakup nowego Forysia 2,5 XT.230 KM pogoni tak ja WRX a i w krzaki glebiej mozna wjechac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie jak WRX to tylko sedan ale to pozniej, najblizsza przyszlosc to nastepna SI n/a z redukcja bo ja uwielbiam szalec poza asfaltem i jezdzic w rozne miejsca dostepnejeszcze tylko forysiom.

W takim wypadku sugeruje zakup nowego Forysia 2,5 XT.230 KM pogoni tak ja WRX a i w krzaki glebiej mozna wjechac :wink:

 

żeby leśniczy nie mógł znaleść :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem kilku wolnossacych Imprez w poprzedniej budzie. Jak dla mnie to przy takim aucie 125 kucykow pod maska to bylo troche malawo bo jechalo to jakos po ludzku dopiero przy wysokich obrotach.

Nie wiem ile kucykow bedzie sie krylo pod maska poltoralitrowej Imprezki ale ja osobiscie chyba bym tego autka nie kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem kilku wolnossacych Imprez w poprzedniej budzie. Jak dla mnie to przy takim aucie 125 kucykow pod maska to bylo troche malawo bo jechalo to jakos po ludzku dopiero przy wysokich obrotach.

Nie wiem ile kucykow bedzie sie krylo pod maska poltoralitrowej Imprezki ale ja osobiscie chyba bym tego autka nie kupil.

 

było napisane 101 chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być całkiem niezłe auto dla młodych kierowców. Z jednej strony mały lansik, a z drugiej dużo wybaczy

taak? :wink: czteronapędówki nie wybaczają :). no, przynajmniej Justy nasze stare mi nie wybaczyło prób jazdy bokiem w zimie po zakręcie :).

 

huzar105: w nasym dowodzie pisało 860kg :). może każde Justy waży inaczej? ;)

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...