Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pogadam z Miłoszem. Myślę, że da się nieco zmodyfikować jego plan ale wiecie jaki On jest: błoto musi być! :biglol:;)

 

Dopisałem. Sprawdzajcie czy nikogo nie pominąłem bo moja robota trochę mi przeszkadza ;) w bieżącym czytaniu Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy

 

Poczytałem Wasze sugestie z wątku, uwzględniłem rozmowy prowadzone podczas powrotu z Subariady i przysiadłem do kalendarza.

Nasze (moje i mojego wspólnika) plany wyprawowe na 2014 są baaardzo ambitne i terminów za wiele nie ma. Stąd po wielkiej "gimnastyce" wyszło mi co następuje:

 

III Subariada - majówka w Rumunii - 26.04 - 4.05

Tutaj termin jest oczywisty, długość taka jak w tym roku.

 

IV Subariada - Gruzja i Armenia - 19 lipca - 10 sierpnia

To jest 17 dni na miejscu + po 3 dni na dojazd i powrót. Przy takim terminie jest 15 dni urlopowych. Termin uwzględnia możliwość dolotu części osób 20.07 i powrotu samolotem 8.08 (Warszawa - Kutaisi - Warszawa) - wtedy to daje 20 dni poza domem.

Jeśli większość zdeklarowanych osób będzie chciała skrócić wyjazd o 1-2 dni - da się, ale odradzam, bo pozostanie Wam za duży niedosyt.

 

Szczegóły wyjazdów, program, możliwości, koszty itd. opiszę na dniach i udostępnię. Najchętniej wysłałbym to do jednej osoby (na daną Subariadę), która zdeklaruje się ogarniać temat zapisów, finansów, itp., dla danej imprezy - tak jak robił to Chojny na pierwszej Subariadzie i Aga w przypadku drugiej.

 

Aha, w poniższym linku znajdziecie wybór fotek z tegorocznego wyjazdu do Gruzji i Armenii. Więcej udostępnię niebawem. Link: http://s231.photobucket.com/user/lukaszsta/slideshow/2013%20gruzja-armenia

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yahoo:

Miłosz, a jak wyglądają kwestie terenowe w Gruzji i Armenii? Łatwiej/trudniej niż w Rumunii? Chodzi mi głównie o wytrzymałość zawieszenia, bo z Krymu to słyszałem, że amortyzatory i zawieszenie ostro oberwały, a w Rumunii było bardziej łaskawie :)

Ile km do przejechania na samym terenie Gruzji i Armenii?

Noclegi pod chmurką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po długich pertraktacjach udało mi się przekonać rodzinkę do spędzenia nietuzinkowego urlopu w Rumunii i w związku z tym proszę o umieszczenie mnie na liście chętnych na majówkę :yahoo: (mam nadzieję, że po powrocie, relacje rodzinne będą takie jak przed wyjazdem :biglol: ).

Będzie nas czworo, w tym dwójka dzieci (ona 11 lat, on 9 lat) - liczymy na odpowiednie wiekowo towarzystwo ;)

 

Ponieważ uważam moją żonę za osobę zorganizowaną nieśmiało namawiam ją do zajęcia się kwestiami organizacyjnymi III Subariady.

 

Liczę na cenne informacje Agi i Chojnego głównie odnośnie ilości czasu jaki poświęciliście temu zajęciu.

 

Wieczorem założę żonie konto i będzie mogła aktywnie brać udział w dyskusji na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yahoo:

Miłosz, a jak wyglądają kwestie terenowe w Gruzji i Armenii? Łatwiej/trudniej niż w Rumunii? Chodzi mi głównie o wytrzymałość zawieszenia, bo z Krymu to słyszałem, że amortyzatory i zawieszenie ostro oberwały, a w Rumunii było bardziej łaskawie :)

Ile km do przejechania na samym terenie Gruzji i Armenii?

Noclegi pod chmurką?

 

Chojny Ci odpisał częściowo. Ja napiszę konkrety wszystkie za kilka dni. Na szybko:

Gruzja / Armenia - 8000km z granicy w Korczowej - 2500 dojaz, 3000 na miejscu (80-90% asfalt), 2500 powrót. Nie tak kasująco jak na Krymie (tam Kosa Arabacka zrobiła swoje, a springi marcina po prostu starocie były). Nikłe szanse na błoto. Asfalty, szutry, trochę gliny + lawirowanie miedzy kamieniami.

Ho(s)tele będą, ale bardzo zdecynowana przewaga pod namiotami (z kilku powodów, o których napiszę w konkretach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc uaktualniam listy tu bo na pierwszej stronie edytowanie nie bangla:

 

Listy:

 

III Subariada w okresie weekendu majowego, kierunek Rumunia

0. Miłosz

1. beren idzie na całość

2. Subary

3. cart

4. przemekka całą rodziną więc 4x4

5. muka

 

IV Subariada w okresie letnich wakacji, kierunek Armenia i Gruzja

0. Miłosz

1. IzoTom (2 osoby) do 20 dni

2. tzd ale na do 20 dni

3. marhof

4. rezerwacja bo nie chcą ryzykować

5. Sebekian póki co

6. MUrsus nawet na 3-4 tygodnie

7. Kubuś też na 20 dni ale po 5 lipca

8. Urabus tez na 20 dni ale po 5 lipca i tak żeby wrócić jeszcze w lipcu ale ...

9. Gal Anonim ale solidny

10. Dyrekcyjny ogon

 

Czyli póki co komplet ale teraz proszę Was o dobre zastanowienie się bo niedługo będzie trzeba dokonać pierwszych wpłat.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom widzę, że wpisałeś mnie na listę do Gruzji, ale na razie uzyskałem zgodę jedynie na Rumunię :(, tak że niestety prosiłbym o przeniesienie mnie do III Subariady.

 

Czy ktoś z uczestników I Subariady będzie brał udział w III ?

 

Dzięki Subary, byłeś szybszy ode mnie :)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dwa tematy dla jasności sytuacji?

 

Subariada IV czyli Gruzja - organizator z The Forum - Izotom, w sensie operator bałaganu, druga lewa ręka Miłosza, manager do spraw kontaktów z Subarofanatoholikami :D

 

Kto się podejmie koordynacji III Subariady? B)

 

 

W sumie to by była fajna tradycja, że każda Subariada ma nowego ogarniacza, więcej osób będzie wiedziało z czym to się je :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem, sorka, kurka wodna ;)

 

Dopisałem też, kurza noga.

 

Ja tam mogę być: kurze udka, dawno nie ogarniałem żadnego bałaganu.

 

 

P.S. Będę żałować :wacko:

 

Chojny, paczemu nie jusz nie moga edytować piełwszego płosta, hee?

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Będę żałować

 

Nie będziesz.... fajna zabawa :D

 

 

Chojny, paczemu nie jusz nie moga edytować piełwszego płosta, hee?

 

Jak coś do zmiany to musisz dać znać Adze albo mi to edytujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...